Yavuz Bingöl arkadaşını tokatlamış!

Geçtiğimiz günlerde de kalbine 4 adet stent takılan Yavuz Bingöl, hakkında çıkan dayak iddialarına yanıt verdi. Bingöl, sesini yükselten bir arkadaşına ‘kendine gelmesi için’ tokat attığını söyledi.

Yavuz Bingöl arkadaşını tokatlamış!
Son Güncelleme: 9 Nisan 2019 Salı 17:05
9 Nisan 2019 Salı 17:00

Adı, ‘Kıbrıs Ercan Havaalanında bir personeli dövdü’ haberlerine karışmışan ve konu hakkında ilk kez açıklama yapan Yavuz Bingöl, Magazin Noteri adlı YouTube kanalında konuştu. Bingöl, olayın haberlerdeki gibi olmadığını belirterek, şu açıklamayı yaptı:

“Yaşanan olay haberlerde çıktığı gibi değil. Orkestra ile birlikte Ercan Havalimanı’na biletimizi almak için giriş yaptık. O sırada bagaj kontrole bagajlarımızı verdik ve sıraya girdik. Grup halinde olduğumuz için bir gecikme yaşandı.

O sırada, sırada olan bir beyefendi kardeşim sıraya girsenize diye çıkış yaptı. O esnada da orkestrada bulunan bir arkadaşımız kabadayılık yapmaya başlayarak, sesini yükseltti. Karşı taraf da sesini yükselterek ‘Burası muz cumhuriyeti mi beni mi döveceksiniz?’ dedi.

Arkadaşından özür dileyecek

Ben de devreye girerek kendi adamımızı tuttum, kendine gelmesi için tokat attım ve ‘biz kabadayı mıyız’ diyerek bağırdım. Bu olayı ben bir görevliyi dövmüşüm gibi haber yapmışlar. Doğrusu anlattığım gibidir, düzeltmek isterim. Herhangi bir görevliyi dövmedim, kendi arkadaşıma tokat attım. Olan budur.”

Hayatında ilk defa sinirlerine hakim olamayarak böyle bir olay yaşadığını ileri süren Bingöl, hatasının farkında olduğunu ve arkadaşından özür dileyeceğini söyledi.

 

Yorumlar