Wanda'ya bir eleştiri de kardeşinden! 'Hapşırsa dahi manşet olur' diyerek topa tuttu

Arjantinli forvet Mauro Icardi'nin eşi ve menajeri olan Wanda Nara'nın kız kardeşi Zaira Nara, Arjantin basınına kapsamlı bir röportaj verdi ve kardeşiyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Zaira, ablası hakkında "Wanda bir manşet makinesidir" yorumunda bulundu.

Wanda'ya bir eleştiri de kardeşinden! 'Hapşırsa dahi manşet olur' diyerek topa tuttu - Sayfa 1

Kardeşi gibi bir dönem ünlü bir futbolcuyla aşk yaşayan ve Uruguaylı forvet Diego Forlan ile evliliğin eşiğinden dönen Zaira Nara, Wanda'nın kendisine birçok şey öğrettiğini dile getirdi.

1 13
 
Wanda'ya bir eleştiri de kardeşinden! 'Hapşırsa dahi manşet olur' diyerek topa tuttu - Sayfa 2

Kardeşi Wanda'nın yaptığı her şeyin açıklamasını yapmak zorunda olmadığını belirten Zaira Nara, "Wanda bir manşet makinesidir. Hapşırması dahi haber olur. Belki de ödediğim bedel, yaptığı her şeyde fikir istemesindendir. Ben onun sözcüsü değilim ve yaptığı şeyleri açıklamak benim görevim değil."

2 13
 
Wanda'ya bir eleştiri de kardeşinden! 'Hapşırsa dahi manşet olur' diyerek topa tuttu - Sayfa 3

"İkimiz de farklı kişilikleriz ve seçimlerimiz de farklı. İsterse markalı çantasıyla özel jetten fotoğrafını paylaşabilir ancak onun çevresi düşünülünce, bu davranış abartılı değil. Bu onun bir noktada ticari işleriyle de ilgili" dedi.

3 13
 
Wanda'ya bir eleştiri de kardeşinden! 'Hapşırsa dahi manşet olur' diyerek topa tuttu - Sayfa 4

Farklı karakterler olmalarına rağmen hayattaki en büyük destekçisinin Wanda olduğunu söyleyen Zaira, "Varoluşumuzdaki farklılığa rağmen benim için ondan daha iyi danışacağım biri yok. Destek vermek için sürekli birbirimizi ararız. Çok canlı, zeki ve bakışlarıyla hep bir adım önde. Herhangi bir tartışmadan kaçınmak için fazlasıyla hoşgörülü ve dikkatli."

4 13