'Uygunsuz videodaki hangimizin karısı?' İki adam soluğu mahkemede aldı

İstanbul ve Eskişehir'deki 2 adam uygunsuz bir video izledi ve ikisi de 'Bu benim karım' diyerek mahkemeye koştu. İstanbul'da yaşayan S.M., 'Karımı kazağından tanıdım' derken Eskişehir'deki E.U. ise, 'Benim karım. Ameliyat izinden teşhis ettim' dedi. Konu hakkında bilirkişi raporu çıktı.

'Uygunsuz videodaki hangimizin karısı?' İki adam soluğu mahkemede aldı - Sayfa 1

İstanbul ve Eskişehir’de yaşayan iki kişi, sosyal medyada izledikleri videodaki kadınla ilgili, “Benim karım” deyip soluğu mahkemede aldı. Her iki davada bilirkişi görevlendirilerek kadının kimliğinin tespiti istendi.

1 9
 
'Uygunsuz videodaki hangimizin karısı?' İki adam soluğu mahkemede aldı - Sayfa 2

Sabah’tan Deniz Yusufoğlu’nun haberine göre, sosyal medyada uygunsuz bir videoya bakan iki ayrı şehirdeki iki adam, görüntülerde başka bir erkekle cinsel birliktelik yaşayan kadının eşleri olduğunu iddia ederek soluğu adliyede aldı. İstanbul'da yaşayan S.M., "Bu benim karım. Kazağından tanıdım" deyip boşanma davası açarken, Eskişehir'de boşanma davası süren E.U. ise, "Karım Ç.U.'yu ameliyat izinden ve saçından teşhis ettim" diyerek video görüntüsünü boşanma davasına delil olarak sundu.

2 9
 
'Uygunsuz videodaki hangimizin karısı?' İki adam soluğu mahkemede aldı - Sayfa 3

Her iki davada bilirkişi görevlendirilerek kadının kimliğinin tespiti istendi. Eskişehir'deki davada bilirkişi raporu çıktı:

3 9
 
'Uygunsuz videodaki hangimizin karısı?' İki adam soluğu mahkemede aldı - Sayfa 4

"Videodaki kadın Ç.U. olabilir. Detaylar uyum sağlıyor."

4 9