Ünlü kapak kızı Lindsey Pelas Instagram'a sinirlendi! Müstehcen pozlarını ardı ardına paylaştı

ABD ve dünyada en çok izlenen dövüş sporlarından olan UFC'nin kapak kızlarından Lindsey Pelas, ülkesinde gündeme gelmeye devam ediyor. Paylaşımı sansüre uğrayan Pelas, müstehcen pozlarıyla Instagram'a savaş açtı.

Ünlü kapak kızı Lindsey Pelas Instagram'a sinirlendi! Müstehcen pozlarını ardı ardına paylaştı - Sayfa 1

Instagram'da milyonlarca kullanıcı tarafından takip edilen yıldız, son zamanlarda fenomen isimlerin sıklıkla boy gösterdiği bir sitede müstehcen fotoğraflarını paylaşmaya başlamıştı.

1 15
 
Ünlü kapak kızı Lindsey Pelas Instagram'a sinirlendi! Müstehcen pozlarını ardı ardına paylaştı - Sayfa 2

Topluluk kuralları gereği farklı sitelerde paylaşamadıkları cüretkar pozlarını bu sitede kendilerine aylık ücret karşılığında üye olan kullanıcılara cüretkar pozlarını gönderen isimlerden biri olan Lindsey Pelas, Instagram'a savaş açtı.

2 15
 
Ünlü kapak kızı Lindsey Pelas Instagram'a sinirlendi! Müstehcen pozlarını ardı ardına paylaştı - Sayfa 3

UFC ringlerinde boy gösterdiğinden beri ününe ün katarak yoluna devam eden kapak güzeli, son olarak müstehcen fotoğraflarını paylaştığı sitenin reklamını Instagram üzerinden yapmaya kalkınca, Facebook bünyesindeki şirket tarafından sansüre uğradı.

3 15
 
Ünlü kapak kızı Lindsey Pelas Instagram'a sinirlendi! Müstehcen pozlarını ardı ardına paylaştı - Sayfa 4

Instagram'da 8,6 milyon takipçisi bulunan 29 yaşındaki güzel, paylaştığı son fotoğrafın Instagram tarafından 'müstehcen' bulunması ve kurallara uymaması gerekçesiyle yayından kaldırıldı.

4 15