Survivor’da kim elendi?

TV 8’in sevilen yarışma programı Survivor’da dün akşam elenen isim belli oldu. Peki Survivor’da kim elendi? Detaylar haberimizde…

Survivor’da kim elendi?
Son Güncelleme: 13 Mart 2019 Çarşamba 13:00
13 Mart 2019 Çarşamba 12:22

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor’un 24. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Son bölümde yarışmacılar birbirinden heyecanlı oyunlara çıktılar. Daha sonra her salı gecesi olduğu gibi adada eleme yaşandı. Peki, Survivor'da elenen isim kim?

Survıvor sembol oyununu kim kazandı?

24.bölümün ilk oyunu sembol içindi. Uzun vadede yarışmacılara avantaj sağlayan oyun konsantrasyon ve beceriye dayalıydı. Oyunu erkeklerde Okay, kadınlarda ise Sude kazandı.

Karnıyarık ödülünü kim kazandı?

Survivor'ın dünkü ödül oyunu karnıyarık ve kola içindi. Türk takımı muhteşem bir performans sergiledi. Hükmet'in performansı da epey etkileyiciydi. Oyun sonunda Türk takımı Yunan takımına karşı 10'a 3 galip geldi.

Dostluk oyununu kim kazandı?

Survivor'da dün dostluk günüydü. Türk ve Yunan yarışmacılar bir takım olup, kızlar ve erkekler karışık şekilde yarıştı. Oyun sonunda gülen taraf erkeklerde Tony ve Okay; kadınlarda ise Melisa ve Dimitra oldu. Mücadeleyi kazanan yarışmacılar kıymalı böreğin sahibi oldu.

Survıvor'da kim elendi?

Bu hafta iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Yunan takımı, Tony, Spyros ve Simos eleme adayı olarak belirlemişti. Dün yapılan oylamada en az SMS'i Vasilis Simos aldı ve yarışmaya veda etti.

Vasilis Simos kimdir?

28 yaşında olan Vasilis, Atina merkez pazarında bir balık çiftçisidir. Basketbol ve futbol lisansı olan Vasilis, spor hayatının haricinde gazetecilik ve muhasebe eğitimi aldı. Bir televizyon kanalında sunuculuk da yapan Vasilis, kendisini otantik, dinamik ama duygusal bir karakter olarak tanımlar.

Yorumlar