Survivor 2019'da adaya kim veda etti?

Survivor 2019’da Türkiye-Yunanistan yarışmasında adaya veda eden isim belli oldu.

Survivor 2019'da adaya kim veda etti?
Son Güncelleme: 6 Şubat 2019 Çarşamba 13:10
6 Şubat 2019 Çarşamba 11:40

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2019’da Türkiye ve Yunanistan takımları yarışıyor. Eleme heyecanının yaşandığı takımda  adaya veda eden ilk isim belli oldu.

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasının henüz ilk günlerinde bir isim adaya veda etti. Survivor'da bu hafta yapılan iki dokunulmazlık oyununu da Türkiye kazanmıştı. İki oyunu da kaybeden Yunanistan takımında ada konseyi sonrasında üç yarışmacı eleme adayı oldu.

Survivor 2019'dun Salı akşamı yayınlanan 4 bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Yunanistan'da yapılan SMS oylamasıyla birlikte Yunanistan takımında elenme adayı olarak gösterilen Demi, İoulieta ve Spyros arasında veda eden isim belli oldu.

Survivor'da kim elendi?

Ada konseyinde gerçekleştirilen oylama sonucu takım arkadaşları tarafında adı yazılan Ioulieta 7 oy ile ilk elenme adayı oldu. Bireysel dokunulmazlık kolyesini kazanan Ria ikinci elenme adayı olarak Spyros'un adını söyledi. Bireysel dokunulmazlık kolyesini kazanan bir diğer isim Stavratis ise elenme adayı olarak Demi'nin adını söyledi.

Eleme adaylarından olan Demi, İoulieta ve Spyros arasından bir isim yapılan SMS oylamasında en az oyu alarak adaya veda etti. Survivor 2019 Türkiye - Yunanistan mücadelesine ilk veda eden isim en az oyu alarak Demi Tsaganou oldu.

“Uzun sürmesini istediğim bir hayaldi”

Yunanistan takımında mücadele eden Demi adının açıklanmasından sonra duygularını dile getirdi. Çok üzgün olduğunu söyleyen Demi, 'Daha uzun sürmedisini istediğim bir hayaldi' ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar