Söz dizisinin 29. Bölüm fragmanları yayınlandı! Söz final yaparak veda mı edecek?

Söz dizisinin yeni bölüm fragmanında tüm izleyiciler adeta şoke oldu!

11 Ocak 2018 Perşembe 15:58

Yavuz Üsteğmen’in yeni bölümde askerlik kariyerinin biteceği belli olurken, dizinin takipçileri Söz’ün final yapacağı dedikodularını konuşmaya başladı başladı.

Söz dizisi erken final mi yapacak? Yayıncı kuruluş dizinin erken final yapıp yapmayacağı hakkında açıklamada bulunmazken, izleyicilerin panik durumu devam ediyor.

Söz yeni bölüm fragmanı ile Yavuz Üsteğmen'in arkadaşları için yaptığı fedakârlığın askerlik kariyerinin bitmesine neden olacağını gösterdi. Geçtiğimiz hafta babası nedeniyle geçici olarak görevden uzaklaştırılan Yavuz bu kez tamamen meslekten atılma durumu ile karşı karşıya gelecek. Peki, Söz dizisi 29. bölümde Hafız hayatını kaybedecek mi?

Söz son bölümde timdeki arkadaşlarını dışarı çıkartarak bombalı binada tek başına kalan Hafız ölümle burun buruna gelmişti. Time ve komutanlarına nasıl bir yanıt vereceğini düşünen Yavuz’a ikinci şok ise Ankara’dan gelmişti.

Dizinin 8 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak olan yeni bölümünde Yavuz’un etrafında yaşanan gelişmeler dizinin takipçilerini ekrana kilitleyecek.

Timin teröristleri etkisiz hale getirmek için girdikleri binanın içerisine kurulan bombalı tuzak ekibi zor durumda bırakacak. Arkadaşları ve vatanı için kendi canını feda etmeye hazır olan Hafız, onları binadan uzaklaştırarak teröristlerle tek başına mücadele etmeye çalışacak. Öte yandan aynı binaya yakın bir alanda bulunan Bahar da dengesini kaybederek yüksekten yere düşecek.

Hafız ve Bahar’ın ölüp ölmeyeceği ise gelecek bölümde ortaya çıkacak. Yavuz’un babasının karanlık işlerinin ortaya çıkmasının ardındansa Ankara’dan time özel bir mektup gelecek. Yarbay Erdem Yavuz’u yanına çağırarak Sarı Komutan’a görevden uzaklaştırıldığı haberini verecek. Timinin yanında silahını bırakan ve bölgeden ayrılan Yavuz oldukça üzülecek.

Yayıncı kuruluştan dizinin son bölümü ile ilgili yapılan özet açıklaması ise şu şekilde; Agah’ın babası olduğunu öğrenen Yavuz yaşadığı şoku atlatamadan, bu gerçeğin onu görevinden uzaklaştırılmasına sebep olduğunu öğrenir. Yavuz artık ancak şehit olduğunda üzerinden çıkaracağını düşündüğü üniformasından uzak kalmıştır.

Hava operasyonuyla büyük bir bozguna uğrayan Çolak, Yabancı Büyükelçi’nin gayretleriyle uzun menzilli füzeleri eline geçirmek üzeredir. Yavuz ve Bahar, Agah’la ilgili sırları ortaya çıkarmak için İstanbul’a geldiklerinde, Yabancı Büyükelçi’nin takibinden kurtulmak için hayati bir mücadeleye gireceklerdir.

Tim ise Çolak’ın yarattığı tehdidi yok etmek için bir arkadaşlarını feda etmek zorunda kalacaktır.

Yorumlar