Neslihan Atagül: Sonunda siz hamile kalacaksınız

Yurt dışından gelen kuzenlerini gezdiren oyuncu, çıkışta basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti. Muhabirlerin çocuk soruları karşısında oyuncu, “Sizler o kadar çok soruyorsunuz ki sonunda siz hamile kalacaksınız” diyerek espri yaptı.

Neslihan Atagül: Sonunda siz hamile kalacaksınız
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 12:04
13 Haziran 2019 Perşembe 11:33

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre; Kadir Doğulu'nun oyuncu eşi Neslihan Atagül, önceki gece Etiler'deki bir büfede objektiflere yansıdı. Yurt dışından gelen kuzenlerini gezdiren oyuncu, çıkışta basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti.

Uzun zamandır ekranlardan uzak olan oyuncu Neslihan Atagül, "Güzel bir proje bekliyorum" dedi. Eşi Kadir Doğulu ile karavanla tatile çıkmaya hazırlanan Neslihan Atagül, "Yakında tatile çıkacağız" ifadelerini kullandı.

"Sonunda siz hamile kalacaksınız"

Muhabirlerin çocuk soruları karşısında oyuncu, “Sizler o kadar soruyorsunuz ki sonunda siz hamile kalacaksınız” diyerek espri yaptı.

"Gülümseyerek uyur bizimki"

Kadir Doğulu, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından saz çaldığı, eşi Neslihan Atagül'ün ise sırtında uyuduğu anları sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Paylaşımına, "Gülümseyerek uyur bizimki. Hep bir tebessüm. Eksik olmasın yüzümüzden..." notunu düşen Doğulu, sazıyla "Ah bir ateş ver" türküsünü çalmıştı.

"Hamile olursma bunu saklama gereği duymayız"

Öte yandan Neslihan Atagül, geçtiğimiz aylarda hakkında çıkan 'hamilelik' söylentilerine yanıt vermişti. Atagül, "İnanın öyle bir şey yok. Olsa zaten bunu neden saklama gereği duyalım ki? İlk bizden duyarsanız. Asıl anlamadığımız gerçekten bu haberler nereden ve nasıl çıkıyor? Şu anda öyle bir durum söz konusu değil. Dediğim gibi hamile olursam da bunu saklama gereği duymayız" açıklamasında bulunmuştu.

Yorumlar