Songül Karlı'dan şaşırtan itiraf: Yapımcılar 'evlen' dedi

Eski eşi Metin Yüce tarafından dolandırıldığını ve bütün mal varlığını kaybettiğini açıklayan şarkıcı Songül Karlı, evliliğiyle ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu.

Songül Karlı'dan şaşırtan itiraf: Yapımcılar 'evlen' dedi - Sayfa 1

Şarkıcı Songül Karlı, 2012 yılında nikah masasına oturduğu Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını iddia ederek "Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım" demişti.

Yüncü yüzünden evine haciz geldiğini söyleyen Karlı, olaylı evliliği hakkında yeni açıklamalarda bulundu.

1 7
 
Songül Karlı'dan şaşırtan itiraf: Yapımcılar 'evlen' dedi - Sayfa 2

47 yaşındaki şarkıcı, "Adam yok adam... Oturduğum sitede birçok manken, oyuncu, şarkıcı var, hepsi yalnız. Birçok güzel ve çalışkan kadın var, adam yok. Piyasadaki erkekler çok iyi tiyatrocu. Oynuyor hepsi... Bir sürü ünlü kadınla birlikte olmak ve skor yapmak peşindeler. Son kocam bile meşhur olma derdindeydi" dedi.

2 7
 
Songül Karlı'dan şaşırtan itiraf: Yapımcılar 'evlen' dedi - Sayfa 3

Magazin Noteri'ne konuşan Karlı, "Yaptığımız izdivaç programı bir kere 89. olunca yapımcılar geldi, "Artık evleneceksin" dedi. Yoksa Metin Yüncü, çok gördüğüm, tanıdığım ve sevdiğim bir insan da değildi. Dört yıllık evliliğimizde bir sene bile evde değildi, 40 kere kolilerini kapıya koydum." itirafında bulundu.

3 7
 
Songül Karlı'dan şaşırtan itiraf: Yapımcılar 'evlen' dedi - Sayfa 4

5 yıllık evliliğinde 4 kez ayrılmak istediğini ve 4 kez dayak yediğini belirten Karlı, eski eşinin "Sen burada oturacaksın, bana çocuk yapacaksın. Seni öldürürüm, gebertirim" diyerek, kendisini tehdit ettiğini iddia etmişti.

4 7