Seda Sayan Demet Akalın'la Okan Kurt'a ters köşe yaptı

Seda Sayan programında Demet Akalın ve eşi Okan Kurt'u konuk etti. Sayan, Demet Akalın'ın eski sevgilisi İbrahim Kutluay'la videosunu yayımladı.

Seda Sayan Demet Akalın'la Okan Kurt'a ters köşe yaptı
10 Ocak 2018 Çarşamba 16:26

Show TV ekranlarında yayımlanan Seda Sayan'la programına şarkıcı Demet Akalın ile eşi Okan Kurt konuk oldu. Seda Sayan, Demet Akalın'ı anlatan bir video yayınladı, ardından stüdyoda sessizlik yaşandı. Zira videoda Demet Akalın'ın eski sevgilisi İbrahim Kutluay da vardı.

 

TAKİPTEN ÇIKARDI

Çift duruma sessiz kaldı ancak Demet Akalın programın hemen ardından tepkisini gösterdi. Akalın, program biter bitmez Seda Sayan'ı Instagram takibinden çıkardı.

'SABAHA KADAR AĞLADIM'

Dün gerçekleşen olayın ardından bugünkü programda konuya dair açıklamalarda bulunan Seda Sayan, mahcubiyetini şu sözlerle ifade etti:

"Sabaha kadar ağladım. Asla haberim yoktu. Lütfen özrümü kabul edin, yürekten söylüyorum."

 

DEMET AKALIN İBRAHİM KUTLUAY AYRILIĞI

5 Temmuz 2001'de evlenme kararı alan Demet Akalın ile İbrahim Kutluay, Kutluay'ın evlilik stresine girmesi nedeniyle arkadaşça ayrılmışlardı. İbrahim Kutluay'ın transfer görüşmeleri ve ailesinden gelen erteleme talepleriyle defalarca ileri tarihe atılan evlilik kararı 2001'de geri dönülmez bir şekilde rafa kaldırılmıştı.

 O dönemde Hülya Avşar'ın programına konuk olan Demet Akalın ayrılığa ilişkin şu açıklamalarda bulunmuştu:

Ayrılıktan kısa bir süre sonra İbrahim Kutluay'ın Demet Akalın'ın podyumlardan arkadaşı ve adaşı olan Demet Şener'le birlikteliği ortaya çıkmıştı. 11 yıllık evli kalan ve iki çocuğu olan çift Kutluay'ın aldatması üzerine ayrıldı.

 

 

Yorumlar