Göğüs silikonları patladığı söylenen Serenay Sarıkaya estetik merkezinden çıkarken görüntülendi

Geçtiğimiz günlerde göğüslerindeki silikonların patladığı iddia edilen Serenay Sarıkaya önceki gün ilk defa Nişantaşı'nda bir estetik merkezinden çıkarken görüntülendi. Sarıkaya, muhabirlerin sorularını yanıtsız bıraktı.

Göğüs silikonları patladığı söylenen Serenay Sarıkaya estetik merkezinden çıkarken görüntülendi - Sayfa 1

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkla çok konuşulan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya bu defa bambaşka bir konu ile magazin gündemini meşgul ediyor.

1 12
 
Göğüs silikonları patladığı söylenen Serenay Sarıkaya estetik merkezinden çıkarken görüntülendi - Sayfa 2

Sarıkaya'nın geçtiğimiz günlerde göğüslerine estetik yaptırmak için özel bir hastaneye adını ve soyadını değiştirerek kayıt olduğu iddia edilmişti.

2 12
 
Göğüs silikonları patladığı söylenen Serenay Sarıkaya estetik merkezinden çıkarken görüntülendi - Sayfa 3

Serenay Sarıkaya'nın hastaneye giriş için adını Seren Kaya yaptığı söylentileri dilden dile yayılmıştı. Fakat Sarıkaya'nın menajeri isim iddiasını yalanlamıştı. Bunun üzerine hastane yönetimi açıklama yapmıştı.

3 12
 
Göğüs silikonları patladığı söylenen Serenay Sarıkaya estetik merkezinden çıkarken görüntülendi - Sayfa 4

Özel hastanenin Başhekimi, ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın 7 Ekim Çarşamba günü hastanede geçirdiği operasyonla ilgili medyada yer alan iddiaların asılsız olduğunu belirterek "Hastanemizi zan altında bırakacak şekilde, basında 'sahte isimle hastaneye yatışı yapıldı' şeklinde haberler yayınlanmıştır."

4 12