Salma Hayek: Bikinili fotoğraf paylaşmaktan utanmıyorum

Oyuncu Salma Hayek, sosyal medya hesabından yayınladığı bikinili fotoğrafları hakkında konuştu. 54 yaşındaki Hayek, spor salonunda çok çalışarak eriştiği fit vücudunu paylaşmak istediğini ve bundan utanmadığını dile getirdi

Salma Hayek: Bikinili fotoğraf paylaşmaktan utanmıyorum - Sayfa 1

Son dönemde Instagram hesabından yaptığı tatil paylaşımlarıyla gündemde olan Meksikalı oyuncu Salma Hayek, fotoğraflarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. 

1 8
 
Salma Hayek: Bikinili fotoğraf paylaşmaktan utanmıyorum - Sayfa 2

Entertainment Tonight'a röportaj veren Hayek, pandeminin başlarında spor salonuna gitmeye başladığını ve çok çalışarak eriştiği fit vücudunu paylaşmak istediğini söyledi.

2 8
 
Salma Hayek: Bikinili fotoğraf paylaşmaktan utanmıyorum - Sayfa 3

Bikinili fotoğraf paylaşmayı özgürleştirici olarak açıklayan 54 yaşındaki oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

Kilo vermem ve geçen senenin sonuna doğru bikini giyebilmek için egzersiz yapmam gerekiyordu. Bu kadar fazla fotoğraf çektiğim için mutluyum, hiç utanmıyorum çünkü bunlar tatilimin ilk haftasındaydı.

3 8
 
Salma Hayek: Bikinili fotoğraf paylaşmaktan utanmıyorum - Sayfa 4

Salma Hayek, ayrıca "İlk haftadan sonra herkesin karantinaya geri döndüğünü duyunca yeniden yemek yemeye başladım. Tüm çabalarım yeniden bozuldu" diyerek, espri yaptı.

Paylaşımlarının aksine her gün havuz veya deniz kenarında olmadığını belirten Hayek, tatilinde çektiği fotoğrafları paylaşmaya devam ettiğini söyledi.

4 8