Öpüşme sahnesini Şevval Sam istemedi iddiası

Yasak Elma'nın bir sahnesinde Halit karakterini canlandıran Talat Bulut ile Ender karakterini canlandıran Şevval Sam'ın yakınlaştıkları anda sahnenin aniden bitmesi dikkat çekti.

Öpüşme sahnesini Şevval Sam istemedi iddiası
Son Güncelleme: 7 Kasım 2018 Çarşamba 19:34
7 Kasım 2018 Çarşamba 19:17

FOX TV'nin Yasak Elma dizisi geçen yazdan beri sette taciz iddiası nedeniyle manşetlerden düşmedi. Hakkındaki iddianın takipsizlikle sonuçlanmasının ardından 'Halit Argun' karakterine hayat vermeye devam eden dizinin başrol oyuncusu Talat Bulut, yargı süreci boyunca kendisi hakkında sert açıklamalar yapan rol arkadaşı Şevval Sam'ı mahkemeye verdi.

İki oyuncunun aralarında yaşanan bu gerginliğin set ortamına nasıl yansıyacağı ise merak konusuydu. Kamera önünde profesyonelce işini yapan oyuncuların, set aralarında ise birbirlerine karşı mesafeli davrandığı biliniyordu.

Medyatava'dan Birsen Altuntaş'ın haberine göre, geçen haftalarda Talat Bulut ile Şevval Sam'ın senaryoda yer alan öpüşme sahnesinde oynamadığı ortaya çıktı. Yasak Elma'nın bir sahnesinde Halit (Talat Bulut) ile Ender (Şevval Sam) karakterlerinin yakınlaştıkları anda sahnenin aniden bitmesi dikkat çekti.

Senaryoda yazılmasına rağmen öpüşme sahnesinin Şevval Sam'ın itirazı nedeniyle çekilmediği konuşuluyor.

 

Yorumlar