Okan Kurt'tan İbrahim Kutluay olayına dair açıklama

Seda Sayan'ın programında yayınlanan ve Demet Akalın'ın eski sevgilisi Kutluay'ın da yer aldığı klibe dair Akalın'ın eşi Okan Kurt açıklama yaptı.

Okan Kurt'tan İbrahim Kutluay olayına dair açıklama
11 Ocak 2018 Perşembe 11:39

2 gün önce Demet Akalın Okan Kurt çifti Seda Sayan'ın Show TV'de yayınlanan programına katıldı. Programda İbrahim Kutluay'ın da yer adlığı klibin yayınlanması soğuk rüzgarlar estirdi. Okan Kurt'un essiz kalması ise 'Acaba farketmedi mi?' yorumlarının yapılmasına neden oldu. Ancak Kurt bugün açıklama yaptı.

Show TV ekranlarında yayınlanan Seda Sayan'la programına Demet Akalın ve eşi Okan Kurt katıldı. Programda Demet Akalın'ın eski sevgilisi İbrahim Kutluay'ın da rol aldığı 'Senin anan güzel mi?' isimli şarkısına çektiği klibin yayınlanması üzerine stüdyoda kısa süreli bir sessizlik oluştu.

Demet Akalın program biter bitmez Seda Sayan'ı Instagram takibinden çıkarırken, Seda Sayan da dün yaptığı açıklamayla özür diledi.


Seda Sayan'a yanıt Akalın'ın eşi Okan Kurt'tan geldi. Kurt, yayınladığı bir yazıda şu ifadelere yer verdi:

"Değerli dostlarım; Dün saat 15:00'da Show TV ekranlarında Seda ablamın programına ailecek katılarak, ailemiz gibi gördüğümüz ablamızın programında, ona yeni yayın döneminde biraz da olsun desteğimizi hissettirmek için yanında olmak istedik.

Kesinlikle Seda ablamın izni ve bilgisinde olmadığını düşündüğüm gereksiz bir olay oldu. Bu olayın ayrıca büyütülecek ve konuşmaya değecek bir konu olmadığını da düşünüyorum.

Teknik ekibin ve montajda çalışan kardeşlerimizin amatörlük içeren bu hataları için, yüreği güzel olan ablam gereğinden fazla onlar adına özürünü dileyerek yine ne kadar büyük bir kalbi olduğunu herkese göstermiştir.

Ben her zaman Seda annemin damadı olarak, o da benim uğurum nikah şahidim olmaya devam edecektir. Sevgi ve saygılarımla. Okan KURT"

Seda Sayan ise şu ifadeleri kullanmıştı:

''Büyük bir özür borcum var. Çok sevdiğim, nikah şahidi olduğum Okan Kurt'tan özür diliyorum. Ekibim adına özür diliyorum. Senden ve eşinden özür diliyorum. Ben senin ablanım. Sen de beni kırmadın programıma geldim. Benim haberimin olması mümkün değil... Sabaha kadar ağladım. İster kabul edin, ister etmeyin... Ben sizden kendim ve ekibim adına özür diliyorum. Okan hayatımda kaybetmeyi isteyeceğim son delikanlı. Umarım özrümü kabul ederler... Kimseyle küs kalmak istemiyorum.''

 

Seda Sayan'ın programında yayınlanan o klip:

Yorumlar