Okan Bayülgen televizyona geri dönüyor

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Okan Bayülgen, televizyon dünyasına dönüyor.

Okan Bayülgen televizyona geri dönüyor
Son Güncelleme: 13 Mart 2019 Çarşamba 15:47
13 Mart 2019 Çarşamba 15:24

Zaga, Televizyon Makinasi, Makina, Medya Kralı ve Muhabbet Kralı gibi televizyon tarihindeki önemli programlara imza atan Okan Bayülgen, bir süredir ekranlardan uzaktı. Show Radyo’da Kabareden Naklen Okan Bayülgen’ programı ile dinleyicilere seslenen usta sunucu, ekranlara geri dönüyor.

Bayülgen, televizyona 3N Medya çatısı altında yayın yapacak olan TV100 kanalı ile dönüyor. Geçtiğimiz günlerde kanal yönetimi ile el sıkışan Bayülgen'in alışılmışın dışında bir formatla ekranda olacağı belirtiliyor.

Türk televizyonculuğunun önemli isimlerinden biri olan Bayülgen, Televizyon Makinası, Makina, Disko Kralı, Medya Kralı, Muhabbet Kralı, Kral Çıplak ve Zaga isimleriyle, yıllarca reyting rekorları kıran şov programlarına imza atmıştı.

Ebru Yaşar'ın eşi de olan iş adamı Necat Gülseven’in sahibi olduğu 3N Medya, kısa süre önce Balıkesir’de yayın yapan TV100’ü satın almış ve kanalı ulusal yayın yapan bir haber kanalına dönüştürmek için harekete geçmişti. 3N Medya bünyesinde Show Radyo ve Radyo Viva da bulunuyor.

Yeni haber kanalı için Mecidiyeköy’deki Profilo Alışveriş Merkezi’nde 1500 m2’lik bir alanı tutan 3N Medya, kısa süre içinde yeni haber kanalını yayına sokmaya hazırlanıyor.

 

Yorumlar