Yetişkin film yıldızı Mia Khalifa, Beyrut patlamasına sessiz kalan Shakira'ya isyan etti

Eski cinsel içerikli film yıldızı Mia Khalifa, kendisi gibi Lübnan asıllı olan dünyaca ünlü şarkıcı Shakira'ya, Beyrut'ta yaşanan korkunç patlama karşısında sessiz kalmasından ötürü "Paranı değil, sadece sesini yükselterek insanlara destek olmalıydın" diyerek sitem etti.

Yetişkin film yıldızı Mia Khalifa, Beyrut patlamasına sessiz kalan Shakira'ya isyan etti - Sayfa 1

Beyrut'ta 4 Ağustos'ta meydana gelen ve 170'ten fazla kişinin öldüğü feci patlamanın ardından birçok yıldız bağış yaparken, Shakira'nın sessizliğini koruması Khalifa ile birçok sosyal medya kullanıcısını harekete geçirdi.

1 11
 
Yetişkin film yıldızı Mia Khalifa, Beyrut patlamasına sessiz kalan Shakira'ya isyan etti - Sayfa 2

27 yaşındaki Lübnan doğumlu ABD'li eski cinsel içerikli film yıldızı Khalifa, Shakira'nın Lübnan'daki insani yardım çalışmalarına para bağışlamasını yeterli bulmayarak, Beyrut sakinlerinin çektiği acıyı dünyaya duyurmadığı için Lübnan'ı yüzüstü bıraktığını söyledi.

2 11
 
Yetişkin film yıldızı Mia Khalifa, Beyrut patlamasına sessiz kalan Shakira'ya isyan etti - Sayfa 3

Instagram hesabından açıklama yapan Khalifa, Shakira'ya "Yarı Lübnanlısın ve tatillerde aileni Lübnan'a götürüyorsun ama senin, onlar için dünyada bir etki yaratmana en çok ihtiyaç duydukları tüm zaman boyunca sen sessiz kaldın" şeklinde seslendi.

3 11
 
Yetişkin film yıldızı Mia Khalifa, Beyrut patlamasına sessiz kalan Shakira'ya isyan etti - Sayfa 4

Khalifa ayrıca, Shakira'nın 68 milyon takipçili Instagram hesabının ekran görüntüsünü paylaşarak, "Paranı değil, sadece sesini yükselterek, insanların bu trajedinin vehametini anlamasına yardımcı olman yeterliydi" şeklinde isyan etti.

4 11