Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu

Keeping Up with the Kardashians programıyla tanınan ve yaptıkları her hareketle olay olan Kardashian-Jenner ailesi yine çok konuşuldu. Estetikle bambaşka birine dönüşen Jenner kardeşlerin eski hallerini Kim Kardashian deşifre etti.

Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu - Sayfa 1

Kim Kardashian, kendisinin ve tüm aile üyelerinin üne kavuşmasını, hatta fenomene dönüşüp dünyanın en zenginleri arasına girmesini sağlayan, Jenner ve Kardashian ailelerinin günlük yaşantısını konu edinen Keeping Up with the Kardashians adlı reality show programının 14 yılın ardından sona erdiğini duyurmuştu.

1 16
 
Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu - Sayfa 2

Sevenlerini bu haberle üzen Kim geçtiğimiz gün sosyal medyadan bir fotoğraf paylaştı. Yaptıkları estetiklerle ve değişimleriyle dikkat çeken kardeşlerin eski halini Kim bir kez daha açığa çıkardı.

2 16
 
Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu - Sayfa 3

Estetiksiz oldukları bu fotoğrafa Kylie Jenner, "Hemen sil bunu" diye yorum yaptı. Kim'in bu fotoğrafta oldukça bakımlı olması diğer kardeşleri gölgede bıraktığı için Kylie'nin böyle bir yorumda bulunduğu ileri sürüldü.

3 16
 
Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu - Sayfa 4

Neredeyse bütün hayatları kameralar önünde olan Kardashian-Jenner kardeşlerin zaman zaman yaşadıkları polemikler de gözlerden kaçmıyor.

4 16