Tek gecelik ilişki teklif eden kulüp başkanına verdiği ayarı yıllar sonra anlattı

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde Beşiktaş ve Galatasaray formaları da giyen Milica Dabovic, Yunanistan'ta forma giydiği kulübün başkanının kendisine tek gecelik ilişki teklifinde bulunduğunu itiraf etti. Güzel sporcu, "Bacaklarımı para için açmadım ve bundan sonra da açmam. Bu nedenle gururluyum"

Tek gecelik ilişki teklif eden kulüp başkanına verdiği ayarı yıllar sonra anlattı - Sayfa 1

Sırbistan Milli Takımı ile Avrupa Şampiyonu olan, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde ise 2008'de Beşiktaş, 2016'da Galatasaray formaları giyen Milica Dabovic, yıllar sonra yaptığı itiraflar ağızları açık bıraktı.

1 12
 
Tek gecelik ilişki teklif eden kulüp başkanına verdiği ayarı yıllar sonra anlattı - Sayfa 2

Sırbistan basınına konuşan Dabovic, Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra transfer olduğu ve ismini vermediği Yunan ekibinin başkanı tarafından tek gecelik ilişki teklifi aldığını açıkladı.

2 12
 
Tek gecelik ilişki teklif eden kulüp başkanına verdiği ayarı yıllar sonra anlattı - Sayfa 3

Şimdilerde Instagram'dan kıyafetler satan Dabovic, "Kulüp başkanı benimle yatmak istedi. O dönemde ayda 20 bin Euro maaş alıyordum. Teklifi kabul etmediğim günden sonra 3 ay boyunca maaşımı vermediler ve sonrasında sözleşmemi feshedip beni kovdular" dedi.

3 12
 
Tek gecelik ilişki teklif eden kulüp başkanına verdiği ayarı yıllar sonra anlattı - Sayfa 4

Dabovic, "Beşiktaş'tan Yunanistan'a transfer olmuştum. Bana ayda 20 bin euro net maaş ödüyorlardı ve çok büyük bir paraydı. Yunan kulübünün başkanı, bana tek gecelik ilişki teklif etti. Beni bunun için transfer ettirmiş. Onun ilişki teklifini kabul etmediğim için bana 3 ay boyunca maaş ödemediler ve sonra sözleşmemi feshettiklerini söylediler."

4 12