Kendi 'Sevişelim mi? Dövüşelim mi?' dinle, sözleri, Kendi gerçek adı nedir?

Son çalışması “Karar” ile radyo listelerinde büyük başarı yakalayan güzel şarkıcı, Kendi Müzik etiketi ile “Sevişelim Mi? Dövüşelim Mi?” adlı teklisini müzikseverlerin beğenisine sundu. Kendi 'Sevişelim mi? Dövüşelim mi?' dinle, sözleri, Kendi gerçek adı nedir?

Kendi 'Sevişelim mi? Dövüşelim mi?' dinle, sözleri, Kendi gerçek adı nedir?
Son Güncelleme: 14 Haziran 2018 Perşembe 14:43
14 Haziran 2018 Perşembe 14:27

Kendi 'Sevişelim mi? Dövüşelim mi?' dinle, sözleri, Kendi gerçek adı nedir?

Sözü Aysel Enez'e müziği Barış Engurlu ve Aysel Enez'e aranjesi ise Barış Engurlu'ya ait “Sevişelim Mi? Dövüşelim Mi?” şarkısının süpervizörlüğü Kadir Şeker imzası taşıyor.

Şarkının video klibi ise Erkan Nas yönetmenliğinde Şile Sahilköy’de çekildi .

BU YAZ BİZİM YAZIMIZ OLACAK

Yıllardır bir çok yerde sergilediği canlı performansları ve tarzı ile de adından sıkça söz ettirmeyi başaran ünlü sanatçı yeni teklisi “Sevişelim Mi? Dövüşelim Mi?” için ;

'Bolca dinleyeceğimiz şarkılar arasında yer almaya aday bir şarkıya imza attık. Bu yaz bizim yazımız, sevenlerime bolca bu soruyu soracağım' diyerek konser maratonununda devam edeceğinin sinyallerini vermiş oldu...

2 farklı versiyon da çıkan “Sevişelim Mi? Dövüşelim Mi?” adlı şarkının bir versiyonu Barış Engurlu’ya, diğer versiyonu ise Esad Fidan'a ait. 2 versiyon için klip çekiminden farklı görüntüler kaydedildi.

Kendi kimdir, Kendi'nin gerçek adı nedir?

Gerçek adı Nuray Ülker olan “Kendi” 4 Şubat 1987 tarihinde İstanbul‘dlasik bale eğitimi almaya başladı. 1 yıl piyano eğitimi aldı, Lisedeyken 4 sene bateri çaldı, Pera güzel Sanatlar’da piyano dersleri aldı. Voleybol ile ilgilendi. Şan dersleri aldı, Sahne ismini ünlü çizgi film “Şeker Kız Candy”den almıştır.

Kendi, 2009 yılında “Aksi Single” albümüyle müzik dünyasına adım attı. Kendi, daha önce modellik ve Number 1 TV’de VJ’lik yaptı; reklam filmlerinde, dizilerde oynadı. Hey Girl’ün kapak kızı yarışmasında da ilk 10’a kalmış.
Kendi, 14 yaşındayken “Aşkına Eşkıya” dizisinde rol aldı, Sonra 15-16 yaşlarında “Gurbet Kadınları”nda rol aldı. Sonra da “Cennet Mahallesi”dizisinde oynadı.

“Evcilik Oyunu” yarışmasında görev aldı.

Pembe takıntısı vardır, evi pembe, arabası pembe. Tiner kokusuna alerjisi var.

2012 yılında Star TV’de yayınlanan “Benzemez Kimse Sana”adlı yarışma programında yarışmacı olarak görev aldı.

Albümleri :
2009 – Aksi Single
2010 – Havalar Güzel
2011 – Postmodern
2013 – Aşka İnanmaz
2014 – Oh Oh

Yorumlar