Kemal İnci'ye büyük vefasızlık!

Geçtiğimiz günlerde kalp krizi sonucu hayatını kaybeden oyuncu Kemal İnci'nin cenazesi toprağa verildi. İnci'nin cenazesine sanat camiasından kimse katılmadı.

Kemal İnci'ye büyük vefasızlık!
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 11:57
2 Ekim 2018 Salı 15:17

Kalp krizi geçirerek vefat eden 85 yaşındaki sinema sanatçısı ve yönetmen Kemal İnci'nin cenaze törenine ise sanat camiasından kimse katılmadı.

Kızı Elif, yeğenleri Murat ile kızları Ayçin İnci ve Ayça İnci'nin taziyeleri kabul etttiği cenaze namazına, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar'ın yanı sıra İnci'nin arkadaşları ve yakınları katıldı. 

"Evinde ölü bulundu haberleri doğru değil"

Kemal İnci'nin yeğeni Murat İnci, gazetecilere yaptığı açıklamada, büyük bir ustanın vefat ettiğini kaydetti. Basında çıkan "evinde ölü bulundu" haberlerinin doğru olmadığını kaydeden İnci, "Kimsesiz gibi 'evinde ölü bulundu' demek acımıza daha büyük bir acı katıyor. Biz 5 aydır amansız hastalıkla mücadele ediyorduk. Her dakika yanındaydık, öyle bir şey söz konusu değil. Genelde bunu sanatçılara yapıyorlar, benim babama Bilal İnci'ye de öyle yapmışlardı. Herkesin başı sağolsun." diye konuştu.

 

Yorumlar