Kanatsız Kuşlar 30. Bölüm Fragmanları: Tansiyon Yükselmeye Devam Ediyor!

Kanatsız Kuşlar dizisinin 30. Bölüm fragmanı dizinin 29. bölümünün hemen ardından yayınlandı.

15 Ocak 2018 Pazartesi 11:05

Kanatsız Kuşlar dizisinin 30. Bölüm fragmanı yayınlandı! Tansiyonun düşmediği dizide her şey araç saçına dönmüş durumda. ATV ekranlarının sevilen dizisi Kanatsız Kuşlar’da, Nefise, Kemal'den gelen iş teklifini geçici olmak şartıyla kabul etmek zorunda kalmıştır. Muzaffer ise bu olay karşısında Kemal'in niyetini iyice anlar ve beklenmedik bir şekilde Kemal'in karşına dikilir. Talat'ın kurduğu yeni oyunda ise, hedefte Cemre vardır. Ahmet'in Cemre'yi etkilemesini ve Zeynep'i derinden yaralamasını ister. Muzaffer çocuklarıyla birlikte mutlu bir aile olarak villada yaşayabileceklerini Nefise'ye söylediğinde, aşılmayan önemli bir engel yüzünden yeni bir çıkmaza girerler. Birlikte bunun da üstesinden gelebilecekler midir? Diğer tarafta, Kemal de boş durmamaktadır ve Nefise'nin büyük sırrının peşindedir. Kanatsız Kuşlar 30. bölüm 1. ve 2. fragmanları haberimizde!

Gerilim kaldığı yerden yükselmeye devam ediyor. Kanatsız Kuşlar dizisinin 30. Bölümünde her hafta olduğu gibi bu hafta da tansiyon yükseliyor! ATV ekranlarında yayınlanan dizinin son bölümünde yaşananlar herkesi ekran başına kitlemiş, nefeslerin tutulmasına neden olmuştu. 30 bölüm fragmanında ise, gelecek bölümde neler yaşanacağını biraz olsun verir gibi…

Nefise sırlarının başına bela olmasından sonra daha zor bir yaşamın içine düşmüştür. Ama Kemal bunu fırsata çevirecek ve elinden geleni yapacaktır.

Kanatsız Kuşlar 30. Bölüm fragmanında sinirler iyice gerildi!

Kanatsız Kuşlar 28 bölümde neler olmuştu?

Ahmet'in gerçeği itiraf etmesini sağlamak için Zeynep'in yaptığı hamle, şok edici bir şekilde sonuçlanır. Muzaffer ise Nefise ile arasını düzeltebilmenin bir yolunu aramaktadır. Mert'in desteğiyle Nefise ile Aysun'u yemeğe çağırır. Bu yemek sırasında Nefise'ye özel bir teklifte bulunur. Tuba, evden gönderilmek üzeredir artık. Acilen yeni bir plan yapması gerektiğini düşünürken beklediği fırsat ayağına gelmiştir. Onur, Zeynep'e tavır gösterdiği için pişmandır. Bunun üzerine, bir de sevdiği kızın başına gelen talihsizliği öğrenince bunun hesabını sormak üzere harekete geçer.

Kazayı atlattılar! Dizide heyecan tavan yaptı!

ATV'de yayınlanan Kanatsız Kuşlar dizisinin Onur'u Ümit Kantarcılar ile rol icabı büyük aşk yaşadığı Zeynep'e hayat veren Melis Tüzüngüç, pazar sabah saatlerinde prodüksiyon aracıyla evlerinden alındı. Ümit Kantarcılar aracın ön koltuğuna, Tüzüngüç de arka koltuğuna oturdu.

Beşiktaş istikametine doğru ilerleyen iki oyuncunun içinde bulunduğu araç, başka bir araçla çarpıştı. Kazada dizinin prodüksiyonunda görevli şoförünün kullandığı araç kullanılmaz hale geldi.

Hemen hastaneye kaldırılan iki oyuncudan Ümit Kantarcılar belinden, Melis Tüzüngüç'ün de ayağından yaralandığı anlaşıldı.

Kaza sonrası set iptal edildi. İki oyuncunun çarşamba gününe kadar evlerinde dinleneceği ve tedavilerinin süreceği öğrendildi.

Melis Tüzüngüç, kaza sonrası sosyal medya sayfasından ayağının görüntüsü paylaşıp "Trafiği de kazası da batsın" yazarak isyan etti.

Yorumlar