Kalbimin Sultanı Anna, Alexandra Nkiforova kimdir?

Kalbimin Sultanı Anna, Alexandra Nkiforova kimdir? Sorusu Kalbimin Sultanı dizisinin yayınlanması sonrası merak konusu oldu. Kalbimin Sultanı Anna, Alexandra Nkiforova kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik

Kalbimin Sultanı Anna, Alexandra Nkiforova kimdir?
Son Güncelleme: 20 Haziran 2018 Çarşamba 17:23
14 Haziran 2018 Perşembe 16:06

Kalbimin Sultanı Anna, Alexandra Nkiforova kimdir? Sorusu 'eşine masallarda rastlanacak bir aşk hikayesi' sloganıyla Kalbimin Sultanı dizisinin ilk bölümünün ekrana gelmesi sonrası merak konusu oldu. Kalbimin Sultanı Anna, Alexandra Nkiforova kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz.Anna, 20 yaşında ve görenin bir daha bakmak istediği güzellikte bir genç kızdır. İşte Kalbimin Sultanı Anna, Alexandra Nkiforova kimdir? Sorusunun yanıtı.

Anna, Alexandra Nkiforova kimdir?

Anna, 20 yaşında ve görenin bir daha bakmak istediği güzellikte bir genç kızdır.

2. Mahmud’un çocuklarına Fransızca öğretmek için saraya çağırılır ve görevlendirilir. Sevgi dolu, kibar, özgürlüğüne düşkün, kültürlü, tarihe ve sanata ilgili , esprili bir kadındır. Heyecanlandığında çok konuşur ve sevimlilik düzeyinde sakarlıklar yapar.

Saray’da bu özellikleri O’nu 2. Mahmud’un gözünde diğer kadınlardan ayırır. Süse düşkün değildir ama bakımlıdır. Saf güzelliği onun diğer kadınlardan farklı olarak öne çıkmasına neden olur. Bu durum da sarayda, özellikle 2. Mahmud’un gözdesi olan Hoşyar Sultan ile yaşanacak irili ufaklı entrikalara sebep olacaktır.

Anna her şeyin üstesinden gelebilecek cesarete, bilgiye sahip olsa da kalbine söz geçirebilecek midir? Bunu kendi dahi bilemez…

Kalbimin Sultanı Anna, Alexandra Nkiforova kimdir?

1993 yılı Rusya doğumlu olan Alexandra Nikiforova daha önce Rusya'da çeşitli film ve dizilerde rol aldı. Dizide Anna karakterini canlandırıyor. Rus güzel ilk oyunculuk deneyiminide bir rus yapımı olan 2014 yılında Otpusk po Raneniju isimli proje ile gerçekleştirdi. Daha sonra Leningrad 46, Kumir ve Doktor Richter isimli projelerde rol aldı.

Star TV'de yayınlanacak olan Kalbimin Sultanı isimli Osmanlı dönemi dizisinde Anna rolünü oynayan Alexandra Nikiforova 1,66 boyunda. İlk defa Rusya dışında bir dizide rol alan Alexandra Nikiforova, Anna rolü için Türkçe dersleri alıyor. Güzel oyuncu yeni dizi Kalbimin Sultanı'nda Ali Ersan Duru ile birlikte başrol oynayacak.

Yorumlar