Hadise'den o iddialara yanıt

Ünlü şarkıcı Hadise'nin, İtalya ve ABD'den 100 bin TL değerinde elbise sipariş ettiği öne sürüldü. Hadise, hakkında çıkan iddiaların gerçek dışı olduğunu söyleyerek tepki gösterdi

Hadise'den o iddialara yanıt - Sayfa 1

Son dönemde oyuncu Kaan Yıldırım ile yaşadığı ilişkiyle gündemde olan Hadise, hakkında çıkan, "Yurt dışından 100 bin TL değerinde elbise sipariş etti" haberlerine yanıt verdi.

1 8
 
Hadise'den o iddialara yanıt - Sayfa 2

İddiaların gerçek dışı olduğunu belirten ünlü şarkıcı yaptığı açıklamada, "Hiç almadığım kıyafetlerin, hiç harcamadığım paraların haberlerini bugüne kadar birçok kez okudum. Bu tarz masa başında yapılmış ve gerçeği yansıtmayan haberlere normalde cevap vermem ancak pandemi nedeni ile milyonlarca insan ciddi bir şekilde ekonomik zorluk yaşarken böyle gerçek dışı haberlerle yaratılan algı beni gerçekten rahatsız ediyor ve üzüyor. Umarım güzel günler yakındır. Herkese sevgilerimle..." ifadelerini kullandı.

2 8
 
Hadise'den o iddialara yanıt - Sayfa 3

Hadise-Kaan Yıldırım birlikteliği, Cem Yılmaz-Serenay Sarıkaya çifti ile birlikte geçtiğimiz yılın sürpriz aşklarından biriydi. Hadise ile Kaan Yıldırım aşkı, Yıldırım'ın köpeği Benek sayesinde ortaya çıkmıştı. Yıldırım’ın fotoğraflarından Benek adlı köpeği tanıyan sosyal medya kullanıcıları, ikilinin birlikteliklerini belgelemişti.

3 8
 
Hadise'den o iddialara yanıt - Sayfa 4

Ancak çiftin aşkları yaklaşık 8 ay sürdü. Hadise, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel. Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu... Ama bazen aşk olsa da olmuyor. Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim. Hep söylerim bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun. Kendinize iyi bakın." ifadelerini kullandı.

4 8