Filtre Hadise'si!

Hadise ve sevgilisi Kaan Yıldırım, Sevgililer Günü'nde filtre ile ergenlik yıllarına döndü. Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma, "7’den 77’ye Sevgililer Günü'nüz kutlu olsun" notunu düştü

Filtre Hadise'si! - Sayfa 1

Ünlü şarkıcı Hadise, yaklaşık 8 ay aşk yaşadığı oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım'dan ayrıldığını duyurmuştu.

"İLİŞKİYİ NOKTALADIM"

Hadise, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel. Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu... Ama bazen aşk olsa da olmuyor. Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim. Hep söylerim bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun. Kendinize iyi bakın." ifadelerini kullanmıştı.

1 8
 
Filtre Hadise'si! - Sayfa 2

BARIŞTILAR

Ancak ünlü çift ayrılığa dayanamayarak barışmıştı. Şarkıcı, "Büyük konuşmamak lazım. Hepimiz insanız. 2020'de hangimizin psikolojisi yerindeydi? Kadınlar duygularını çok yoğun yaşıyor. Hemcinslerim benim ne demek istediğimi anlayacaktır. Her şey yolunda. Şimdi çok mutluyuz" demişti.

2 8
 
Filtre Hadise'si! - Sayfa 3

Çift, barışma kararından sonra aşklarını sosyal medyada gözler önüne sermeye devam ediyor. Hadise ve Kaan Yıldırım, son olarak filtre ile ergenlik yıllarına döndü. Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafın altına "7’den 77’ye Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun" notunu düştü.

3 8
 
Filtre Hadise'si! - Sayfa 4

Sürpriz aşk, Kaan Yıldırım'ın köpeği Benek sayesinde ortaya çıkmıştı. Yıldırım’ın fotoğraflarından Benek adlı köpeği tanıyan sosyal medya kullanıcıları, ikilinin birlikteliklerini belgelemişti.

EVLİLİK AÇIKLAMASI

Hadise barışma sonrasındaki evlilik haberiyle ilgili ise, "Öyle bir şey olursa zaten duyarsınız" ifadelerini kullanmıştı.

Şarkıcı, "Kaan Yıldırım sizinle barışmak için yollarınıza gül döktü mü?" şeklindeki soruya ise kahkaha atarak karşılık vermişti.

4 8