Fatih Ürek hastaneye kaldırıldı

Ünlü şarkıcı Fatih Ürek, Bodrum'da hastaneye kaldırıldı. Ürek, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla hastalığını duyurdu.

Fatih Ürek hastaneye kaldırıldı
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 12:04
16 Ağustos 2019 Cuma 10:37

Ünlü şarkıcı Fatih Ürek, Bodrum'da apar topar bir özel hastaneye kaldırıldı. Ateşi 40 dereceye yükselen Ürek, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla sevenlerine hastalığını duyurdu.

Yaz nedeniyle konserden konsere koşarak yoğun bir çalışma temposunda olan şarkıcı, konuyla ilgili sosyal medyadan açıklama yaptı.

Hastanede müşahede altında tutulan Fatih Ürek, kendine gelmesinin ardından hastaneden paylaşım yaptı. Serumlu bir fotoğrafını paylaşan Ürek, "Bu kadar koşturma. Olacağı buydu" notunu yazdı.

Fatih Ürek kimdir?

Fatih Ürek, 3 Nisan 1956, Erzurum, Türk fantezi ve pop müzik şarkıcısı. Erzurum'da bir sucuk fabrikasında kasaplık yapan Şerafettin Ürek'in 4 çocuğundan biri olarak dünyaya geldi.

3 kız kardeşi vardır. Henüz 1 yaşında iken ailesi Bursa'ya göçtü. Genç yaşta ses sanatçısı olmaya karar veren Fatih Ürek bir süre Taylan Gazinosunda çalıştıktan sonra İstanbul'a taşındı.

İlk albümü Yaktı Yaktı'yı Raks Müzik etiketiyle 1993 yılında yayınlayan sanatçı bu albümünde, ilk olarak Bülent Ersoy'un Sefam Olsun albümünde seslendirdiği aynı isimli şarkıya yeni yorumuyla yer vermiş, 1995 yılında çıkardığı Sen İki Gözümsün albümünde pop şarkılarının yanı sırasında klasik şarkılara da yer vermiştir.

2008 yılında adından sıkça söz ettiren Sus albümü ile 13 yıllık bir aranın ardından giriş yapan sanatçı bu albümünde seslendirdiği "Hadi Hadi" ve "Sus" şarkılarıyla müzik listelerinde üst sıralara kadar yükselmiştir.

Hayde albümünde "Hayde" ve "Yedi Tepe" şarkılarının düzenlemelerinde Emrah Karaduman ile çalışmıştır.

 

Yorumlar