Ercan Kesal'dan Çukur itirafı

Çukur 'un İdris Koçovalı'sı Ercan Kesal, verdiği röportajda dizi hakkında "İdris karakteri ölecekti ancak reyting denen efendinin kölesi olundu" dedi.

Ercan Kesal'dan Çukur itirafı
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 11:58
3 Kasım 2018 Cumartesi 21:08

Çukur dizisinin başrolünde oynayan usta tiyatro oyuncusu Ercan Kesal, VOA Türkçe'den Soner Kızılkaya'nın sorularını yanıtladı. Kesal, Çukur dizisinde 'İdris' karakterinin ölmesi gerektiğini ancak dizinin reytingin kölesi olduğu için devam etmesine tepki gösterdi.

"İdris Koçovalı karakteri de ölecekti"

Kesal, diziden sonraki planlarına dair soruya verdiği yanıtta senaryonun reytinge göre değiştiğini söyleyerek eleştirilerde bulundu. Kesal, "Dizinin Haziran'da final yapmasıyla aslında canlandırdığım İdris Koçovalı karakteri de ölecekti. Fakat bir süre sonra seyirci o karakterin ölmemesini istiyor. Senarist de bunun bir parçası haline geliyor. Çünkü reyting denen bir efendinin kölesi oluyorsunuz" dedi.

"Uzun metraj film enerjisiyle dizi çekiyoruz"

Çukur dizisiyle ünlenmesiyle alakalı konuşan usta oyuncu Ercan Kesal, "Benim açımdan Çukur'un ne tür bir faydası var? Ciddi bir laboratuvar yaşıyorum orada, kamera önünde ve olabildiğince, becerebildiğim kadarıyla da kamera arkasında. Çünkü her hafta bir uzun metraj film enerjisiyle dizi çekiyoruz. Bu çok kolay bir şey değil. Çok yıpratıcı, çok zorlayıcı ama bir tarafıyla da çok öğretici." şeklinde konuştu.

 

 

Yorumlar