Elimi Bırakma dizisinin konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var?

TRT 1 dizisi olarak ekranlara gelecek olan Elimi Bırakma’nın ilk bölüm tanıtım fragmanı yayınladı. Peki ya Elimi Bırakma dizisi konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var?

Elimi Bırakma dizisinin konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var?
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 11:53
14 Haziran 2018 Perşembe 10:05

Elimi Bırakma dizisi çok yakında TRT ekranlarında izleyiciyle buluşacak. İlk bölüm tanıtım fragmanı yayınlanan dizinin detayları merak ediliyor. Kısaca özetlemek gerekirse; bir gecede sahip olduğu her şeyin tamamını kaybeden genç bir kızın ayakta kalma mücadelesini anlatan Elimi Bırakma dizisinin konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var?

Yönetmen koltuğunda Sadullah Celen'in oturduğu dizinin başrollerini Alina Boz ve Alp Navruz paylaşıyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkati çeken 'Elimi Bırakma'da; Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi gibi başarılı isimler de rol alıyor.

TRT 1 ekranlarında oynayacak olan dizi yakında başlayacak. Dizi çekimlerin 9 Haziran’da başlandı. İlk ismi “Miras” olarak açıklanan fakat son dakika değişikliği ile “Elimi Bırakma” ismini alan dizide genç hayran kitlesine sahip olan iki ismin dizide yer alıyor olması büyük avantaj.

Elimi Bırakma dizisi konusu nedir?

TRT’nin yeni gözdesi olmaya hazırlanan Elimi Bırakma’nın konusu şöyle; Alp Navruz, Cenk rolüyle karşımıza çıkıyor. Büyük bir yemek fabrikasının sahibi olan varlıklı bir ailenin Amerika’da okuyan oğludur. Alina Boz’un can verdiği Azra karakteri ise ünlü ve büyük bir kebapçının yurt dışında aşçılık eğitimi alan kızıdır. Cenk ve Azra’nın yolu havaalanında bavullarının karışmasıyla kesişecek. Ve Cenk’in babaannesinin bu iki çifti birbirine yakıştırmasıyla başlayacak asıl hikayeyi anlatıyor. Cenk ve Azra’ya hazırladığı sürpriz hayatlarını bir ömür birleştirecek. Dizide güçlü bir aile olmak için verilen mücadele konu alınıyor. Dizide zaman zaman eğlendiren zaman zaman duygulandıran geniş bir kadro yer alıyor.

Elimi Bırakma dizisi tanıtım fragmanı

Elimi Bırakma oyuncuları kimler?

Cenk Çelen (Alp Navruz)

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.  Altan Erkekli, Cihan Ünal gibi usta isimlerden oyunculuk dersleri almıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde üniversite eğitimini tamamlamıştır. Ceberrut, Arkadaşlar İyidir ve son olarak Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinde rol almıştır. Oyunculuğunun yanında yakışıklılığı ve karizmatik tavırlarıyla daha çok dikkat çekmiştir. Elimi Bırakma dizisinde ülkenin en tanınmış yemek fabrikalarından birinin sahibinin oğlu rolüne hayat veriyor.

Azra (Alina Boz) Kimdir?

14 Haziran 1998 yılında doğmuştur.  Annesi Rus asıllı babası ise Türk olan Alina Boz Moskova’da dünyaya gelmiştir Fakat nüfusa kayıtlı olduğu il İstanbul’dur. 20 yaşında olan oyuncu İkizler burcudur.  Paramparça dizisiyle çok fazla dikkat çeken genç yıldızlardan biri olan Alina Boz son olarak Sevda’nın Bahçesi dizisinde rol almıştır.

Feride (Seray Gözler) Kimdir?

27 eylül 1961 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi tiyatro bölümünde mezun eğitimli ve tecrübeli bir oyuncudur. Hayat şarkısı, Zoraki Koca, Sultan, Aynalar, Böyle mi Olacaktı, Yabancı Damat, Süper Baba, Bir tren yolculuğu, Ayaşlı ve Kiracıları ve Çalıkuşu  gibi dizi ve filmlerde rol almıştır. Cenk’in söz geçen ve otoriter babaannesi rolüne hayat veriyor.

Serap (Ebru Aykaç) Kimdir?

Dizide Cenk’in annesi Serap karakterine hayat veren Ebru Aykaç; 1975 yılında Manisa’da dünyaya gelmiştir. Güneşi Beklerken ve Kırlangıç Fırtınası dizilerinde rol almıştır.

Cansu (Cemre Gümeli) Kimdir?

1991 doğumlu genç oyuncu Bursalı’dır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sanat ve Kültür Yönetimi bölümünden mezundur. Tatlı İntikam dizisiyle başlayan oyunculuk kariyeri son olarak Servet dizisinde Hande karakterine hayat vermesiyle devam etmiştir. Elimi Bırakma dizisinde Sarp’ın liseden kız arkadaşı.

Batuhan Ekşi( Tarık Yelkenci) Kimdir?

Azmi Yelkenci’nin biricik kıymetli oğlu rolüne hayat veren genç oyuncu Batuhan Ekşi, 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Akademi 35,5’ta oyunculuk eğitimi almıştır. Bi dönem Vahide Perçim ile yaşadığı tartışmayla gündeme gelmiştir. Medcezir, Yaz’ın Öyküsü ve Kırlangıç Fırtınası dizilerinde rol almıştır. Ve son olarak Kalbimdeki Deniz dizisinde izledik.

Yorumlar