Efsane isim Van Damme'la ilgili mide bulandıran itiraf: Dilini ağzıma sokuyordu

Unutulmaz dizi Frineds'in yönetmeni bir ara dizide rol alan Jean-Claude Van Damme'la ilgili mide bulandıran bir itirafta bulundu. Friends dizisinin başrol oyuncuları Jennifer Aniston ve Courteney Cox, usta ismin öpüşürken dilini ağızlarına sokmaması için yönetmene dert yakınmış.

Efsane isim Van Damme'la ilgili mide bulandıran itiraf: Dilini ağzıma sokuyordu - Sayfa 1

Efsane dizi Friends'in yıllar içinde birbirinden ünlü konuk oyuncular boy gösterdi. Bu oyunculardan biri Jean-Claude Van Damme oldu. Friends dizisinin başrol oyuncuları Jennifer Aniston ve Courteney Cox, Jean-Claude Van Damme ile çalışmaktan çok hoşlanmamış.

1 8
 
Efsane isim Van Damme'la ilgili mide bulandıran itiraf: Dilini ağzıma sokuyordu - Sayfa 2

NBC'nin unutulmaz sitcom dizisi Friends'te sezonlar boyunca birbirinden ünlü isimler konu oyuncu olarak boy gösterdi. Friends ikinci sezonda ünlü konuk oyunculardan biri Jean-Claude Van Damme oldu.

2 8
 
Efsane isim Van Damme'la ilgili mide bulandıran itiraf: Dilini ağzıma sokuyordu - Sayfa 3

Dizinin başrol oyuncuları Jennifer Aniston ve Courteney Cox, aktörle çalışmaktan hiç hoşlanmamış. Van Damme, 1996 yılında Friends'in "The One After the Superbowl: Part 2" adlı bölümünde kendini canlandıran küçük bir rol oynadı.

3 8
 
Efsane isim Van Damme'la ilgili mide bulandıran itiraf: Dilini ağzıma sokuyordu - Sayfa 4

Bölümün 25. yılı üzerine o böümü çeken yönetmen Michael Lembeck, THR'ye konuştu. Jean-Claude Van Damme'ın yönetilmesi zor biri olduğunu söyleyen yönetmen, oyuncunun sete hazırlıksız geldiğini ve hiç profesyonel davranmadığını sözlerine ekledi.

4 8