Sporu bırakıp cinsel içerikli sitede çıplak fotoğraf satan kardeşlere hayranlarından sert tepki

25 yaşındaki Avustralyalı sörfçü Ellie-Jean ve kız kardeşi 22 yaşındaki Holly-Daze Coffey, sörfçülük kariyerlerini bırakıp ünlü kadınların hayranlarına üstsüz fotoğraf sattıkları Only Fans sitesine üye oldu. İkilinin bu hareketi heyecan yaratırken bazı hayranları duruma tepki gösterdi.

Sporu bırakıp cinsel içerikli sitede çıplak fotoğraf satan kardeşlere hayranlarından sert tepki - Sayfa 1

Avustralyalı 25 yaşındaki sörfçü Ellie-Jean ve kız kardeşi 22 yaşındaki Holly-Daze Coffey, sörfçülük kariyerlerini bırakıp ünlü kadınların hayranlarına üstsüz fotoğraf sattıkları Only Fans sitesine üye oldu.

1 22
 
Sporu bırakıp cinsel içerikli sitede çıplak fotoğraf satan kardeşlere hayranlarından sert tepki - Sayfa 2

Ellie-Jean, erkek arkadaşının kendisini aldattığını öğrendikten sonra depresyona girdiğini ve bu nedenle siteye üye olup hayranlarına üstsüz fotoğraf satmaya başladığını, daha sonra kız kardeşinin de kendisini takip ederek siteye üye olduğunu söyledi.

2 22
 
Sporu bırakıp cinsel içerikli sitede çıplak fotoğraf satan kardeşlere hayranlarından sert tepki - Sayfa 3

Ellen kardeşler, Instagram hesaplarından sansürledikleri fotoğrafları paylaşıp takipçilerinden siteye üye olmaları durumunda görüntüleri sansürsüz göreceklerine dair paylaşımlar yaptı.

3 22
 
Sporu bırakıp cinsel içerikli sitede çıplak fotoğraf satan kardeşlere hayranlarından sert tepki - Sayfa 4

Kardeşlerin sörfü bırakıp böyle bir işe girişmeleri özellikle sörf hayranları tarafından büyük tepki aldı. Bazı sörf hayranları "Size okyanuslarda sörf yapmak daha çok yakışır" yorumunda bulundu.

4 22