keyboard_arrow_up BİST 117.235
keyboard_arrow_down USD 3,7857
keyboard_arrow_up EURO 4,6373
keyboard_arrow_down ALTIN 162,5796
İSTANBUL 6 °
22 Ocak 2018 Pazartesi
backspace
Az Önce Oldu © 2017 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Cem Yılmaz'ın sigarasına dava açmıştı termik santralin tanıtım elemanı çıktı

Cem Yılmaz'ın filmindeki sigara sahneleri nedeniyle dava açan Prof. Dr. Orhan Kural termik santralin tanıtım elemanı çıktı.

Cem Yılmaz'ın sigarasına dava açmıştı termik santralin tanıtım elemanı çıktı - Page 1

Bartın Platformu, oyuncu Cem Yılmaz'ın filmindeki sigara sahneleri nedeniyle dava açan Prof. Dr. Orhan Kural'a, Amasra'da termik santral kuracak şirket ile ilgili davada bilirkişi olarak görev yaptığını, şirket lehine sonuçlanan davada imzası bulunduğunu belirterek, "Sigaranın dumanına savaş açan profesörün, milyonlarca ton duman çıkaracak termik santrali hayata geçirmek için yaptığı bu eylemler bir utanç vesilesi olmaktan öte, idari ve hukuksal olarak karşılığını bulması gereken fiillerdir" açıklamasında bulundu.

1 22
 
Cem Yılmaz'ın sigarasına dava açmıştı termik santralin tanıtım elemanı çıktı - Page 2
2 22
 
Cem Yılmaz'ın sigarasına dava açmıştı termik santralin tanıtım elemanı çıktı - Page 3

Bartın Platformu yaptığı yazılı açıklama ile Prof.Dr. Orhan Kural'a tepki gösterdi. Orhan Kural'ın ünlü oyuncu Cem Yılmaz'ın son filmi 'Arif V 216' filmindeki sigara sahneleri için açtığı davaya atıfta bulunarak, şu açıklamada bulunuldu:

3 22
 
Cem Yılmaz'ın sigarasına dava açmıştı termik santralin tanıtım elemanı çıktı - Page 4
4 22