Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu nasıl?

Hastanede tedavisi devam eden Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu nasıl? Mehmet Ali Erbil’in son durumu ne? Detaylar haberimizde…

Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu nasıl?
Son Güncelleme: 7 Aralık 2018 Cuma 09:23
7 Aralık 2018 Cuma 09:20

Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu nasıl? Mehmet Ali Erbil’in son durumu ne? Bir ay önce evinde düşerek yaralanmış, ünlü şovmenin kırılan kaburgaları akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuştu.Ameliyat sonrası yoğun bakıma alınan Mehmet Ali Erbil, 26 Ekim'de uyandırılmıştı. Tedavisi sırasında 16 yıldır mücadele ettiği hastalığı nüksedince Mehmet Ali Erbil 2 Kasım'da yeniden uyutuldu Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu nasıl? Mehmet Ali Erbil’in son durumu ne? sorusunun yanıtı haberimizde

Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu nasıl?

Ünlü sanatçının kardeşi Yeşim Erbil konuyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Yeşim Erbil şu mesajı paylaştı:

“Şu an pekçok hastanenin yoğun bakımlarının kapısında hastalarını bekleyenler vardır. Her gün güzel bir haber duymak umudu ile beklenir. Böyle haberleri veren tarafta oldum yıllarca sonra doğal olarak anne ve babamın haberini almayı bekledim. Hastalık her zaman yaş sıradı ile olmuyor. Akla gelmeyecek bir ev kazası ile de olabiliyor böyle.

Benim ilk yeğenim ilk günden beri nöbette hastanede. Sanki babasının nefesi ile yaşıyor gibi. Sizler hep soruyorsunuz dua ediyorsunuz. Abim yıllarca evlerimizin içinde oldu ve çok sevildi. İnşallah bu sevgi selini anlatacağız ona.

Son durumla ilgili bilgileri de sizlere aktarayım. Solunum cihazına bağlı ancak yavaş yavaş ayırabilme egzersizleri yapılıyor. Ne zaman tam olarak ayrılır bilmiyoruz. Bizi duyuyor anlıyor. Yanında olduğumuzu hissettirmek için yanına kısa süreli giriyoruz.

Sezin zaten yarı doktor oldu hep başında. Yoğun bakım ekibi canla başla tedaviyi yapıyor. Böbrek kalp ile ilgili çok şükür sorun yok. Sabırla bekleyeceğiz. Abime ve tüm hastalara hayırlı şifalar diliyorum. Haydi abicim. Çok bekleyen var seni. Allah evlatlarına ve bize bağışlasın seni.”

 

 

Yorumlar