Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle

Avlu 8. bölüm izle bilgileri haberimizde. Merakla beklenen Avlu 8. bölümü bu akşam izleyicisiyle buluşuyor. Avlu son bölüm izle ve Avlu 8. bölüm Puhu Tv izle bilgilerini sizler için derledik. işte Avlu 8. bölüm izle - Avlu son bölüm izle bilgileri.

Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle
Son Güncelleme: 24 Mayıs 2018 Perşembe 15:03
17 Mayıs 2018 Perşembe 14:08

Avlu 8. bölüm izle. Avlu 8. bölümde Ecem'i sorguya çeken savcı, Ecem'ide cezaevine göndermiştir. Annelik içgüdüleri Deniz'i çok farklı birine çevirir.  Deniz yemekhanenin ortasında bir sandalyeye çıkarak Ecem'in onun kızı olduğunu ve ona zarar gelmesi halinde çok kötü şeyler olacağını söyleyerek cezaevindeki herkese meydan okuyor.  Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Ecem'in cezaevine girmesiyle birlikte Kudret de şeytani planlarına başlamıştır. Cezaevine Ecem ile birlikte Merve adında bir mahkum daha gelir. Merve Kudret'in elemanlarındandır ve Kudret emir verdiğinde Ecem'in işini bitirecektir. Peki Deniz, Ecem’i cezaevindekilere karşı koruyabilecek mi? Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle bilgileri.

 Avlu 8. Bölüm Fragman

Deniz, Ecem’i cezaevindekilere karşı koruyabilecek mi?

Savcının babasıyla ilgili dosyayı ele almasının ardından Ecem de cezaevine girmiştir. Deniz artık ne yapacağını şaşırmış haldedir. Kızını koruma iç güdüsü, Deniz’i olduğundan tamamen farklı birine dönüştürür. Bir yandan şimdiye kadar gördüğümüzden çok daha sert davranmaya başlar diğer yandan da herkese şüpheyle yaklaşır. Özellikle de Ecem’le birlikte içeri giren mahkum Merve’ye...

Avlu 8. Bölüm 2. Fragman

Avlu 8. bölüm Puhu TV izle

Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle

Avlu 7. bölümde ne olmuştu?

Ecem, Alp’in Gerçek Yüzü İle Yüzleşiyor

Ecem’in tanık olduğu olay başını büyük belaya sokmuş, Alp’i bambaşka birine dönüştürmüştür. Ecem onunla nasıl başa çıkacağını bilememektedir. Üstelik başa çıkması gereken tek kişi Alp de değildir... Kudret, gözünü karartmış bir halde etrafına dehşet saçmaya başlayıp tüm gözleri tekrar üstüne toplamıştır. Cezaevinde ise tatlı bir anneler günü telaşı devam eder…

Avlu 7. bölüm Puhu TV izle

Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle

Avlu 6. bölümde ne olmuştu?

Kudret yeni bir savaşa hazırlanıyor!

Deniz uğradığı saldırıdan sonra yavaş yavaş kendine gelmeye başlar. Azra bu saldırının sebebini öğrendiğinde çok öfkelenir. Öte yandan, yanında güvenebileceği birinin olduğu hissi hoşuna gitmiştir. Bu sırada Kudret hem içeriden hem dışarıdan kan kaybetmeye başlamıştır. Bu köşeye sıkışmışlık hissinden kurtulmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Ecem, Alp’in hiç bilmediği bir yönüne tanıklık edecek ve belki de ilk defa annesinin yokluğuyla bu kadar sert bir şekilde yüzleşecektir...

Avlu 6. bölüm izle Puhu TV

Avlu 7. bölüm izle - Avlu 7. bölüm Puhu TV izle

Avlu 5. bölümde ne olmuştu?

Odasında bulduğu telefon, Deniz için bardağı taşıran son damla olmuştur. Hem kızı için endişelenir hem de Kudret’e olan öfkesinden deliye döner. Bu sırada beklenmeyen ihanetler istenmeyen sonuçlar doğurmakta, içerdeki dengeler hızla değişmektedir. Melis, Nihal’in cinayetini kendi yöntemleriyle çözmeye çalışırken Murat, Deniz’in masumiyetine inanmaya hazır gibidir ama bazı şartları vardır.

Avlu 5. bölüm izle Puhu TV

Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle

Avlu 4. bölümde ne olmuştu?

Çıkan müebbet kararından sonra Deniz’in dünyası bir kez daha başına yıkılır. Diğer mahkumlar ona umut aşılamaya çalışsa da aklında tek bir soru vardır; ‘’Ya kızımı bir daha göremezsem?’’. Azra için de yıllardır ertelediği bir görüşmeyi yapma zamanı artık gelmiştir. Bu, onu içten içe öldüren zehri akıtmak için belki de son fırsatıdır. Azra bunun gerginliğini yaşarken dışardan gelen haberler de Kudret’i pimi çekilmiş bir bombaya çevirmiştir. Deniz ise kendini bu ateş hattının tam orta yerinde bulacaktır.

Avlu 4. bölüm izle Puhu TV

Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle

Avlu 3. bölümde ne olmuştu?

İsyan sırasında öldürülen Nihal’in bilekliği zaten baş şüpheli olan Deniz’in hücresinde bulunmuştur. Cinayet delili olarak görülen bileklik Deniz’i büyük bir çıkmaza sokar. Azra ve elemanları dışında hiç kimse, özellikle de Murat, Deniz’in masumiyetine inanmıyordur. Cinayet soruşturması sürerken kamera kayıtlarından çıkan görüntüler akıllara yeni sorular getirir. Bu sırada Azra’nın geçmişi peşini bırakmıyordur. Kudret ise ailesi üzerindeki kontrolü kaybetmeye başladığı için oldukça öfkelidir.

Avlu 3. bölüm izle Puhu TV

Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle

Avlu 2. bölümde ne olmuştu?

Cezaevinde çıkan kargaşa hala devam etmektedir. Kamuoyunun artık bütün ilgisi cezaevinin üzerindedir. Nihal’i bıçakladığı düşünülen Deniz’in ise yalnızca bir şahidi vardır; kanlar içinde hastaneye kaldırılan müdür Nihal. Yaşanan bu olay içerdeki güç dengelerini değiştirecektir. Deniz daha ne olduğunu, nereye geldiğini anlayamadan diğer mahkumlar onun üzerine oyunlar oynamaya başlamıştır bile.

Avlu 2. bölüm izle Puhu TV 

Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle

Avlu 1. bölümde ne olmuştu?

Deniz uzun zamandır eşinden şiddet görmektedir. Bir gece evinden gelen bağırışmalar, bir el silah sesiyle bıçak gibi kesilir. Deniz, kavga sırasında eşi Hakan’ı vurduğu iddiasıyla tutuklanır.

Tutuklu olarak kalacağı cezaevine gelen Deniz’in tek isteği kızını arayıp durumunu öğrenmektir. Fakat içeride, kendi kurallarını ve taraflarını oluşturmuş, birbirine düşman iki kadının arasında bulur kendini: Azra ve Kudret.

İki kadın da Deniz’i kendi tarafına çekerek cezaevi içindeki güçlerini artırmak için mücadeleye girişir. Deniz’in ise tek isteği hiçbir belaya ve suça bulaşmadan en kısa zamanda kızına kavuşmak olsa da cezaevinde çıkan bir kavgada Cezaevi Müdürü Nilhan öldürülür. Bu suç da o karmaşada Deniz'in üstüne kalır.

Avlu 1. bölüm izle Puhu TV

Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle

Avlu'nun konusu

Yılların sağır kaldığı adaletini kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini konu alıyor. “Avlu” özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınların 3.sayfa haberlere yansımayan, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu'da kendi düzen ve kendi hukuklarına karşı verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor.

Avlu Oyuncuları

Deniz Demir - Demet Evgar

Dikkat çeken, hoş, akıllı bir kadın. Üniversiteyken, genç bir müzisyen olan Hakan’la tanışıyor. İlk görüşte aşık oluyorlar. Kısa bir süre sonra evleniyorlar ve kızları Ecem doğuyor. Koca şiddeti işte ondan sonra başlıyor.

Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle

Demet Evgar 19 Mayıs 1980’de Manisa'da doğdu. Arnavut kökenlidir. Oyunculuğa 17 yaşındayken, Manisa’daki amatör bir topluluk olan Afsem Tiyatrosu’nda başladı. Sahneye ilk kez Ray Cooney’nin Kaç Baba Kaç oyunuyla çıktı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Konservatuvar eğitimi sırasında arkadaşlarıyla Tiyatro Kılçık adında bir topluluk kurdu. Bu toplulukta oyuncu ve oyun yazarı olarak çalıştı. Kenter Tiyatrosu'nda ‘Aşk Çemberi' adlı oyunda ve “Tiyatro Kılçık”ta “Takanlar ve Takılanlar” ve “Ayşegül Hindistan'da” adlı oyunlarda rol aldı. 2009 senesinde Kent Oyuncuları tiyatrosunda Mehmet Birkiye yönetmenliğinde sahnelenen Cimri oyununda Elise karakterini canlandırdı. Bu rol ile 2010 yılında düzenlenen 8. Tiyatro Ödülleri ödül töreninde Yılın Kadın Oyuncusu ödülüne layık görüldü.

Azra Kaya - Ceren Moray

Alkolik bir anne ve annesinin bu problemi yüzünden onları terk eden bir babanın kızı. Kocasının gidişinden kızını sorumlu tutmuş kadınŞimdi cezaevinde sözü geçen iki ağadan biri.

Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle

Memur bir ailenin tek kızı olan Ceren Moray, 5 Haziran 1985 yılında Diyarbakır ’da dünyaya geldi. Doğumundan birkaç yıl sonra ailesi ile birlikte İstanbul ’a taşınan ünlü oyuncu, tiyatro eğitimine küçük yaşlarda başladı. Uzun bir süre Pera Güzel Sanatlar 'da eğitim alan Ceren Moray, 2005 yılında Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü 'nü kazandı ve 2009 yılında üniversiteden mezun oldu.

İlk televizyon deneyimi, 12 yıl önce yayımlanan ve başrollerini Levent Üzümcü, Müjde Ar gibi isimlerin paylaştığı Serseri Aşıklar isimli dizi oldu. Bu diziden sonra pek çok televizyon projesinde yer aldı. Birkaç yıl televizyona ara vererek eğitimlerini sürdüren Ceren Moray, 2007-2010 yılları arasında ekrana gelen ve dönemin fenomen gençlik dizisi olan Kavak Yelleri dizisinde Su karakterini canlandırdı.

2014 yapımı O Hayat Benim’de Efsun karakterini canlandıran ve daha ilk bölümlerde başrolün önüne geçerek dizinin başrolü haline gelen Ceren Moray, gerçek anlamda başarılı bir oyunculuk performansı ile dikkat çekti.

Kudret Öztürk - Nursel Köse

Çok zeki bir kadın. Her adımını ince eleyip sık dokuyarak atıyor. Stratejik. Az konuşuyor. Lafları insanı yerine mıhlayacak güçte. Erken yaşta babasız kalmış. Kötü yola düşmenin sınırından dönmüş ve adım adım kendine bir imparatorluk kurmuş. Cezaevinin korkulan ve nam salmış diğer ağası.

Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle

Ekranlarının beğenilen oyuncusu Nursel Köse, 1 Ocak 1961 yılında Malatya'da dünyaya geldi. Köse,17 yaşında üniversite için Almanya’ya yerleşmiştir. Köln Üniversitesi’nde Mimarlık okuduktan sonra kısa bir süre mesleğini yapmıştır. Öğrenciyken paralelinde, aktör, komedyen, yazar, şair ve radyo tiyatrosu yazarı olarak çalıştı. Yönetmen, oyuncu ve komedyen olarak çeşitli off tiyatrolarını kurdu ve oyun koydu ve oynadı. Ayrıca birçok gençlik, çocuk ve Almanya'da kadın tiyatro projelerinde yönetimi devraldı.

Murat Ünal - Kenan Ece

Ahlaklı, dürüst, güvenilir, uyumlu, saygılı biri. Annesi ve babası Almanya’da çalışırken, İstanbul’da akraba yanında büyümek zorunda kalmış. Bu terk edilme duygusu Murat’ı gençlik yıllarında alkole itmiş. Murat tam dibe vuracakken hayatına hiç beklemediği bir anda Nihal girmiş. Kaybettiği özgüvenini Nihal’le olan ilişkisiyle onarmış. Murat için Nihal hep özlemini çektiği ailesi olmuş.

Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle

Kenan Ece, 24 Aralık 1980 tarihinde Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai'de doğmuştur. Tam adı Cahit Kenan Ece'dir. Bir ablası vardır. Babası Murat Ece'dir.Galatasaray Spor Klubü'nün eski yöneticilerinden Turgan Ece'nin torunudur. Türkiye'nin ilk dünya güzeli Keriman Halis'in yeğenidir, yani büyük halasıdır. Babası Murat Ece kariyerinin altı senesini Dubai/UAE ve Abidjan/Ivory Coast'da geçirdiği sırada Kenan Ece de Dubai'de doğmuştur.

İstanbul Sankt GeorgAvusturya Lisesi'ni bitirdikten sonra 2004yılında Amerika'da New York'ta Davidson College'de tiyatro ve ekonomi eğitimini tamamladı. Üniversitede okurken birçok oyunda rol aldı. New York'tayken özgeçmişini İrlanda'da yatırım yapan bir Türk şirketine gönderip İrlanda'ya giderek iki yıl boyunca finans analistliği yaptı. Mezun olduktan sonra dört yıl İrlanda'nın baş şehri Dublin'de yaşadı. İki sene finansman üzerine bir enerji şirketinde çalıştı. Gaeity School of Acting ve Irish Film Academy'de oyunculuk eğitimine devam etti. İki yıl oyunculuk dersi aldıktan sonra bir gösteri yaptı ve oyunu izleyen bir ajans onunla tanışmak ve çalışmak istedi.

Daha sonra Dublin'de ajansa ulaşarak, bir dizide rol almasını istediler. On beş yıldan beri yayınlanan "Fair City" adı bir dizide on üç bölüm rol aldı. Enerji şirketindeki işini bıraktı. Ardından İrlanda Devlet Tiyatrosu "The Abbey" 'de 3,5 ay çalıştı. İrlanda Film Akademisi'nde kamera önü oyunculuğu üzerine dersler aldı. Uzun metraj bir filmde Almanca küçük bir rol oynadı. İrlanda'nın sevilen komedyenlerindenKatherine Lynch'in televizyon şovunda İspanyol bir matadoru oynadı.

Hakan Demir - Teoman Kumbaracıbaşı

Aslında karizmatik, çekici bir adam. Ama bir türlü ulaşamadığı yıldız olma hayalleriyle ailesinin arasında sıkışması onu alkole sürüklemiş. Erken yaşta kaybettiği ailesinden kalan birkaç mal mülkle geçimini sürdürüyor.

Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle

Teoman Kumbaracıbaşı aldığı karar ile herkesi şaşırttı. Dizi sektörünü protesto eden oyuncu Teoman Kumbaracıbaşı, pazarda reçel satmaya başladı. Peki Teoman Kumbaracıbaşı'yı nerelerden tanıyoruz işte yanıtı Arjantinli bir anneyle Türk babanın oğlu olarak Arjantin'de doğdu. 6 yaşındayken Türkiye'ye geldi. Türkçeyi İlkokulda öğrenen Teoman Kumbaracıbaşı, Tiyatroyla Avusturya Lisesi'ndeyken tanıştı. İ.T.Ü. Gemi İnşaatı Mühendisliğini kazandı ve bitirdi.
Çeşitli tiyatrolarda sahne önü ve arkasında çalıştı.

Nilgün Demir - Ruçkan Çalışkur

Hakan’ın ablası. Genç yaşta kaybettikleri annesinin yerine kendini koyup oğlu gibi büyütmüş kardeşini. Bu yüzden Hakan üzerinde inanılmaz bir otoritesi var.

Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle

Ruçkan Çalışkur Kimdir? 01 Şubat 1954 tarihinde İstanbul'da doğan ünlü oyuncu kısa süre sonrasında eğitimini almak için Ankara’ya taşındı. Burada Ankara Devlet Tiyatrosu’nda eğitim alarak kariyerine adım attı. Ruçkan Çalışkur Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü başarılı bir şekilde bitirerek buradan mezun olmuştur. 1979 senesinde ise Devlet Tiyatroları kadrosuna dahil olan ünlü oyuncu burada uzun süredir tiyatro oyunculuğu yaptı. Farklı farklı tiyatro oyunlarında sayısız rol alan ünlü oyuncu ilk defa sinemacılık kariyerine 2003 senesinde adım attı. Bu sene itibari ile dizi filmlerde ve sinema filmlerinde rol almaya başlamıştır.

Jale Şahin - Şeyla Halis

Jale, tutuklu ve hükümlülerin temsilcisi. Genel olarak herkese şefkat gösteren, eğitimli, yumuşak biri. Azra’nın çetesine bağlı. Cezaevine girmeden önce bir bankada müdürmüş. Alkol ve kumar bağımlılığı yüzünden zimmetine para geçirmiş. Suçüstü yakalanmış.

Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle

“Cennet Mahallesi” adlı dizide Menekşe karakteri ile tanıdık onu

Şeyla Halis, 13 Ocak 1977 tarihinde istanbul’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitiminin ardından Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Piyano bölümünden mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde tiyatro eğitimi alarak mezun oldu.

Dormen Tiyatrosu, Tiyatro Kılçık gibi çeşitli tiyatro topluluklarında görev yaptı. Reklam filmlerinde oynadı. Sinema ve dizi filmlerde oynadı.

Hasret Şengül - Ayça Damgacı

Kendinden beklenmeyecek kadar güçlü olan Hasret’in her zaman biraz aklı kıt olmuş. İlkokulu üçüncü sınıfta bırakmış, annesiyle mendil, su satmaya başlamış. Hapis hayatı kıskançlıkla başlamış. Platonik aşkıyla evlenen bir arkadaşını öldüresiye dövmüş. Başta çok yatarı yokmuş ama içerde hiç uslu durmamış. Normal hayatında görmediği saygı ve sevgiyi içerde tattığı için çıkmak için pek de can atmıyor.

Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle

1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelen sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu Ayça Damgacı 2008 senesinde başından geçmiş olan olaylar ile ilgili senaryosunu yazıp başrolünü oynadığı Gitmek isimli sinema filmi ile tanınmaktadır.

İktisat Fakültesinde okurken bu bölümden vazgeçmiş ve Şahika Tekand Oyunculuk ve Sanat Stüdyosunda eğitimini sürdürmüştür. Son olarak İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.

Göçebe Şarkılar isimli bir grupta ise vokallik yapan Ayça Damgacı bugüne kadar İlk Bakışta Aşk, Işık, Sarı Günler, Ay Lav Yu, Gitmek, 72. Koğuş, Unutma Beni İstanbul, Gece, Yaktın Beni, Yozgat Blues, Altın Kanatlar, Güldünya, Canım Ailem, Aramızda Kalsın ve O Hayat Benim gibi projelerde rol almıştır.

Alp Öztürk - Denizcan Aktaş

Kudret’in oğlu. Paranın ve iktidarın içine doğmuş. Yaşıtlarıyla kolay iletişim kuramayan, soğuk, mesafeli biri. Hayatındaki dönüm noktası 15 yasındayken, annesinin gözünün önünde işlediği cinayet olmuş. Annesi bu cinayeti haklı çıkarmak için Alp’in beynini yıkamış. Bu da onu annesinin sözünden çıkamayan biri haline getirmiş.

Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle

Best Model 2014 finalisti olarak da bilinen Deniz Can Aktaş rol aldığı diziler ile de tanınmaktadır. Yakışıklılığı ile tescillenmiş olan oyuncu, özellikle genç kızların ilgi odağı olmaktan kaçamamaktadır. Magazin basınının da peşinden koştuğu ancak bir bilgi alamadığı Deniz Can Aktaş Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Ronaldo Burak’a hayat vermektedir. Dizinin en yakışıklı ve en karizmatik ismi olan model, futbol aşığı olan bir genci canlandırmaktadır. 24 yaşındaki genç oyuncu ağır ve efendi duruşunun altında cana yakın bir mizaca sahiptir. Sevda ve Gözde arasında gidip gelen Ronaldo Burak, dizi boyunca pek çok eğlenceli hikâyenin de baş aktörü konumundadır.

Daha önce de Star TV’de yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar adı diziden bilinen model, her oyunculuk denemesinde yeteneğini konuşturmakta ve ilerletmektedir. Birce Akalay’ın Hayat öğretmen rolünde olduğu dizi eski dönemlerde evlerimizde konuk ettiğimiz Hayat Bilgisi veya Pis Yedili adlı diziler gibi okul temasına sahiptir. Her üç dizinin de senaristliğini yapan Gani Müjde bu konudaki başarısını herkese kanıtlamış durumdadır. Birce Akalay’da genç yaşlı tüm TV izleyicileri tarafından beğenilmekte ve sempatik tavırları ile yer aldığı dizilerin seyredilmesine neden olmaktadır. Bu tür bir projede yer alarak yeteneğini geliştirme fırsatı elde eden Deniz Can Aktaş ise kadroya katkıları ile fark yaratmaktadır. Yakışıklı oyuncu okulda öğrencilerin ve gerçek hayatta da genç kızların ilgi odağıdır.

Oktay Boran - Çağdaş Onur Öztürk

Oktay, yakışıklı, uzun boylu. Eski bir özel harekatçı. Bir baskında tüm arkadaşları ölmüş. Bir tek o hayatta kalmış. Bir süre psikolojik tedavi görmüş. Tedavi sonrası özel harekata dönmemiş. Çocukluk arkadaşı Murat’ın desteğiyle cezaevinde çalışmayı seçmiş.

Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle

Çağdaş Onur Öztürk, 16 Ağustos 1979 tarihinde Sivas’da doğmuştur. İlk, orta ve lisede de tiyatro oyunlarında yer aldı. Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü’nde okurken de fakültenin tiyatro kulübünde faaliyet gösterdi. Üniversite bitince askerliğini yaptı ve dönünce kısa bir süre bir ilaç firmasında temsilcilik yaptı.

Sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü’ne girerek orada okudu ve mezun oldu. Bu okulda okurken 2008 yılında “Gazi” dizisi ile televizyona adım attı.
Osman Sınav tarafından yaratılan ve 2009 yılında başlayan, başrolünde Tayanç Ayaydın’ın oynadığı “Sakarya Fırat” dizisinde oynadı.

2011 yılında başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel, Bade İşçil, Merve Boluğur’un oynadığı “Kuzey Güney” adlı dizide kötü adam Barış Hakmen karakterini oynamıştır.

2015 yılında baş rolünü Vildan Atasever'le paylaştığı Yaz'ın Öyküsü dizisinde Tunç karakterini canlandırdı.

2016 yılında başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver'in oynadığı "Kış Güneşi" adlı dizide Mahir Günşiray, Şenay Gürler, Başak Parlak, Hakan Boyav, Hakan Gerçek ile birlikte rol aldı.

Çağdaş Onur Öztürk, 9 Eylül 2016 tarihinde yeni sezonda kadrosuna dahil olduğu dönem dizisi “Diriliş Ertuğrul”daki rolü için aldığı binicilik eğitimi sırasında attan düştü. Kaza sonucunda elmacık kemiği, köprücük kemiği ve bileğini kırıldı.

Melis Ersoy – Deniz Barut

Cezaevinin psikoloğu. Şimdiye dek yaptığı her şeyde çok başarılı olmuş biri. Nedeni annesi... Annesi için Melis bir çocuktan çok bir proje olmuş. Gideceği okuldan edineceği arkadaşlara kadar tüm kararları annesi almış. O da bu seçimlere itiraz etmeden uymuş. Melis, cezaevinin isminin tersine cezalandırmaktan çok insanları topluma kazandıran bir kurum olması gerektiğine inanıyor.

Avlu 8. bölüm izle - Avlu 8. bölüm Puhu TV izle

Deniz Barut 33 yaşında olan 1983 yılının 29 Mart günü hayata merhaba demiş olan bir isimdir.Denizlili olan oyuncu Ege’nin en büyük Üniversitelerinden olan Ege Üniversitesi’ne yazılmıştır ama mezun olduğu Üniversite Bahçeşehir Üniversitesi olmuştur.1997 senesinde girmiş olduğu Elite Model yarışmasınla beraber ikincilik elde etmiş ve bu sayede güzelliği onaylanmıştır.Boyu 1.74-75’dir.

Mankenlikle beraber bir çok Podyuma çıkmış olan güzel hanımefendi ardından ise oyunculukta da iddialı olmuş ve kariyerini bu şekilde sürdürmek istemiştir.Şahika Tekand Studiolarına yazılmış ve burada oyunculuk dersleri almıştır.2006 senesinde ilk oyunculuk deneyimine başlamış olan oyuncu Kaybolan Yıllar adındaki dizide rol almıştır.Sonrasında 5 yıl aranın ardından 2011’de 2. olarak dizide oynamıştır.

Bir süre Voleybol oynamış güzel oyuncu geçirmiş olduğu ciddi sakatlığın sonrasında Voleybolu bırakmıştır.2005 senesinde hayatını Şafak Bakkalbaşıoğlu ile birleştiren oyuncunun 2 tane erkek çocukları bulunmaktadır.Çocuklarının isimleri Uzay ile Kuzeydir.Eşi onun oyunculuk kariyerinde başarılı olmasında son derece ona destek vermiştir.Buda onun oyunculukta gayet başarılı olmasında en büyük etkenlerden biridir.

 

 

 

 

 

 

Yorumlar