keyboard_arrow_up BİST 117.235
keyboard_arrow_down USD 3,7821
keyboard_arrow_up EURO 4,6325
keyboard_arrow_down ALTIN 162,5796
İSTANBUL 6 °
22 Ocak 2018 Pazartesi
backspace
Az Önce Oldu © 2017 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Amanda Cerny: Hayatta kadınların ihtiyaç duyduğu üç şey vardır

Amerikalı oyuncu Amanda Cerny sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla 'Kadınlar hayattan ne ister?' sorusuna yanıt verdi.

Amanda Cerny: Hayatta kadınların ihtiyaç duyduğu üç şey vardır - Page 1

Türkiye'de tanındıktan sonra ülkemizden de çok sayıda takipçi kazanan Cerny, yaptığı son paylaşımda bu defa hemcinslerinin hayatta neye ihtiyaç duyduğuyla ilgili bir bilgi paylaşımında bulundu.

1 16
 
Amanda Cerny: Hayatta kadınların ihtiyaç duyduğu üç şey vardır - Page 2

26 yaşındaki Amanda Cerny, hesabından paylaştığı fotoğrafın altına 'Hayatta kadınların ihtiyaç duyduğu üç şey vardır: Yemek, Su ve Övgü' notunu düştü.

2 16
 
Amanda Cerny: Hayatta kadınların ihtiyaç duyduğu üç şey vardır - Page 3

Amanda Cerny ABD'nin doğusunda yer alan Pensilvanya eyaletinin Philadelphia şehrinde dünyaya geldi. Florida State Üniversitesinde eğitimini tamamladıktan sonra Ekim 2011'de PlayBoy'da ayın oyun arkadaşı seçildi ve kısa bir süre sonra modellik kariyerine başladı. 

3 16
 
Amanda Cerny: Hayatta kadınların ihtiyaç duyduğu üç şey vardır - Page 4

Sosyal medya üzerindeki potansiyeli gören Amanda Cerny, bir zamanların popüler ortamlarından biri olan Vine üzerinden komedi videoları çekmeye başladı ve 2 milyona kadar takipçi sayısını arttırdı. 

4 16