Sokağa çıkma yasağında eşi tarafından 100 kez tecavüze uğrayan kadının anlattıkları dehşete düşürdü

Victoria Derbyshire'nin hazırlayıp İngiliz BCCC kanalında sunduğu Panorma programına katılan ismi Jess olarak açıklanan bir kadın, COVID-19 yüzünden uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle beraber evde kaldığı kocasının kendisine yüzden fazla kez tecavüz ettiğini söyledi.

Sokağa çıkma yasağında eşi tarafından 100 kez tecavüze uğrayan kadının anlattıkları dehşete düşürdü - Sayfa 1

İngiltere'de karantina sürecinde aile içi şiddet ve tacizlerde büyük artış meydana geldi. Bir kadın, kocası tarafından yüzden fazla kez tecavüze uğradığını bir televizyon programında anlattı.

1 6
 
Sokağa çıkma yasağında eşi tarafından 100 kez tecavüze uğrayan kadının anlattıkları dehşete düşürdü - Sayfa 2

Jess isimli kadın, karantinanın ilk günlerinde kocası ile evde televizyon izlerken kocasının kendisi ile ilişkiye girmek istediğini kendisi istemeyince zorla kendisine sahip olduğunu söyledi.

2 6
 
Sokağa çıkma yasağında eşi tarafından 100 kez tecavüze uğrayan kadının anlattıkları dehşete düşürdü - Sayfa 3

Daha sonraları kendisine tecavüz etmeden önce, perdeleri kapattığını, televizyonun sesini kimsenin çığlıklarını duymaması için yükselttiğini söyledi.

3 6
 
Sokağa çıkma yasağında eşi tarafından 100 kez tecavüze uğrayan kadının anlattıkları dehşete düşürdü - Sayfa 4

Talihsiz kadın son tecavüzde evden kaçıp polise haber verdiğini söyledi. Jess, kocasının daha önce de evine gelen annesini odaya kilitleyip dövdüğünü, hükümetin sokağa çıkma kısıtlaması uygulayınca sürekli şiddet uygulayan kocası ile aynı evde kalmanın zor olacağını bildiğini ama başka seçeneğininin olmadığını söyledi.

4 6