10 kez kürtaj olduğunu açıklayan Lale Belkıs: Özgürüz diyenler çıkarcı ve nankör! Lale Belkıs kimdir

Yeşilçam'ın kötü kadını Lale Belkıs Posta Gazetesi'nden Oya Çınar'a açıklamalar yaptı. 10 kez kürtaj olduğunu açıklayan Lale Belkıs: Nankörlük. Ben Ata’mın kızı olarak nankör insanları sevmiyorum. Çok şükür hiçbir yerden beklentim yok. 1.300 lira emekli maaşımı alıyorum, kraliçeler gibi yaşıyorum.

10 kez kürtaj olduğunu açıklayan Lale Belkıs: Özgürüz diyenler çıkarcı ve nankör! Lale Belkıs kimdir - Page 1

Yeşilçam'ın kötü kadını Lale Belkıs: Çok çapkındım 10 kez kürtaj oldum

Yeşilçam'da hayat verdiği kötü karakterlerle şöhreti yakalayan Lale Belkıs, "Çok çapkın bir kadındım. 10 kere falan kürtaj olmuştum. Sonrasında çocuk sahibi olamadım" dedi.

41 yıl Ateş Böceği Yalçın Otağ ile evli kalan eski manken, şarkıcı ve oyuncu Lale Belkıs (80), gençliğinde çapkın bir kadın olduğunu belirtirken, magazine yönelik açıklamalarda bulundu. Posta gazetesinden Oya Çınar'a konuşan emektar oyuncu, "Sırf, 'Ben bu kadınla birlikte oldum' demek için bile yaklaşan erkekler oluyordu. Valla 10 kere falan kürtaj olmuştum. Gençtim o zaman, istemiyordum. Kendimi daha var edememiştim" yanıtını verdi.


İşte Lale Balkıs ile yapılan röportajdan bir kesit; 41 yıl Ateş Böceği Yalçın Otağ ile evliydiniz. Büyük bir aşk mıydı? Büyük aşktı diyemem. Biz daha çok evlendikten sonra sevdik birbirimizi. Evlilik kutsal bir konu. Aşkın gelip geçiciliğinden öte bir şey. Birbirinize sahip çıkmanız gerekiyor. Onun derdini de kendine dert edinmen gerekiyor. Biz öyle gördük.

1 14
 
10 kez kürtaj olduğunu açıklayan Lale Belkıs: Özgürüz diyenler çıkarcı ve nankör! Lale Belkıs kimdir - Page 2

"DOKUNDUĞUN ZAMAN BİTER AŞK"

Sizin aşk tarifiniz ne peki? sorusuna ise Aşk bir takıntı. Gelip geçici bir şey. Dokunduğun zaman biter aşk. Bir arzulama hali. Godot'yu beklemek gibi. Beklersin, bir türlü gelmez. Geldiği zaman aşk biter. O aşkı ömür boyu yaşatmak istiyorsan dokunmayacaksın. Dokununca başkasını aramaya başlarsın. - Sizin öyle yıllarca beklediğiniz, bir türlü gelmeyen Godot'nuz oldu mu? Sır o! Söylemem. Peki evliliğinizde o 41 yıl nasıl geçti? Hiç kötü bir şeyimiz yoktur. Ne ihanet ne başka bir şey. Birbirimize çok düşkündük.

Gençliğinizde çapkın bir kadın mıydınız? Çoook. Benim Lakabım da 'çapkın'dı zaten. Bir sürü flörtlerim oldu. Ama ben zekadan çok etkilenirim. Ruhtan etkilenirim. Kaşı gözü güzel diye kimseden etkilenmedim bu yaşıma kadar. Beyni güçlü insanlar bana karizmatik gelir. Mevlana'ya hayranım mesela. Karacaoğlan'a hayranım. Aşk işte onların tasavvur ettiği aşk benim için. Bugün bir erkek ister misiniz hayatınızda? Yalçıncım hayattayken böyle bir konuşma geçmişti aramızda. Daha hastalığını bile bilmiyorduk. Biraz da hastalık hastasıydı. Bir gün bana, "Ben senden önce ölürsem muhakkak evlen" demişti. "Hadi be! Saçmalama" dedim. Evlilik benim için kutsal. Artık bu yaşımda o kutsiyeti bozmam. Yalçıncığımın yerine kimseyi oturtmam. Ha, kafamda yarattığım bir insan olur, belki aşk olur ama evlilik asla.


2 14
 
10 kez kürtaj olduğunu açıklayan Lale Belkıs: Özgürüz diyenler çıkarcı ve nankör! Lale Belkıs kimdir - Page 3

Eşinizin vefatından sonra evlenme teklifi aldınız mı? Aldım. Datça'da yazlığım var. Yalçıncığımın vefatından bir yıl sonraydı. Orada bir beyefendi böyle bir teklifte bulunmuştu. Dedim ki ona, "Bakın şu dağları, tepeleri görüyor musunuz? O dağların hepsini bana verseniz yine de olmaz!" Nasıl tanışmıştınız Yalçın Otağ ile?

Tesadüf eseri. Kısa bir süre arkadaşlık ettik. Sonra beklemediğim bir anda evlenme teklifi etti. Telefonda konuşuyorduk, "Arkadaşlarımla yemeğe çıkacağım" dedim. O da, "Hayır efendim. Arkadaşlarınla falan yemeğe çıkamazsın artık. Benim karım olacaksın" diye cevap verdi. Öyle sahiplenmesi çok hoşuma gitmişti.

3 14
 
10 kez kürtaj olduğunu açıklayan Lale Belkıs: Özgürüz diyenler çıkarcı ve nankör! Lale Belkıs kimdir - Page 4

Halbuki biraz maço bir şekilde söylemiş... Sıkılmıştım etrafımdaki insanlardan. Onla gez bunla gez... Sonu yok ki. Bir de erkekler kusura bakmasın ama hepsindeki aynı. Farklı bir şey yok. Hepsi fırsatçı. Kurtulmak da istedim hepsinden. Evleneyim, kimse bana değip dolaşmasın istedim. Sırf, 'Ben bu kadınla birlikte oldum' demek için bile yaklaşan erkekler oluyordu. Öyle güzel, düzgün bir insan bulmuşum. Kaçırmadım tabii.

"GENÇLİĞİMDE 10 DEFA KÜRTAJ OLDUM"

Çocuk istemediniz mi? Valla 10 kere falan kürtaj olmuştum. Gençtim o zaman, istemiyordum. Kendimi daha var edememiştim. Evlenince Yalçıncığımla istedik tabii. Bir seferinde yedi aylıkken karnımda öldü. Tabii o kadar kürtajdan sonra rahimde tutunamadı. Bir denememiz daha düşükle sonuçlanınca tekrar düşünmedim.


4 14