Zeynep Sever Demirel'den tavsiyeler

Zeynep Sever Demirel kendine ait olan YouTube kanalında zayıflamak isteyenlere tavsiyelerde bulundu.

Zeynep Sever Demirel'den tavsiyeler - Sayfa 1

Fenerbahçeli Volkan Demirel’in eşi, 2009 Miss Belçika Güzeli Zeynep Sever Demirel iki çocuk annesi olmasına rağmen incecik; 56 kilo. Zeynep Sever Demirel, kendine ait olan YouTube kanalında ilginç açıklamalar yaptı. Hayatı boyunca kilolarla nasıl savaştığını anlattı, zayıflamak isteyenlere tüyolar verdi.

1 7
 
Zeynep Sever Demirel'den tavsiyeler - Sayfa 2

“Benim için bir zamanlar dış görünüş her şeydi. Gençken mankenlik ajansları yüzünden komplekse girmiştim. Bana ‘Bacakların kalın, basenlerin var, popon büyük, hatların fazla yuvarlak. Bu halinle podyumda iş bulamazsın’ diyorlardı. Üzerimde büyük baskı vardı. Ama o dönem zayıflayamamıştım” dedi.

2 7
 
Zeynep Sever Demirel'den tavsiyeler - Sayfa 3

Zeynep Sever Demirel sözlerine şöyle devam etti:Vegan beslendiğim bir dönemde köpeğimiz öldü. Üzüntüden hormonal değişim başladı. Hızlı kilo verdim. Hiç spor yapmıyordum. Dünyada spor yapmaktan benim kadar nefret eden başka biri var mıdır, bilmiyorum. Karantinada kendimi spora adadım.

3 7
 
Zeynep Sever Demirel'den tavsiyeler - Sayfa 4

İki ayda inanılmaz bir disiplin oturttum. Resmen salgın öncesi ve sonrası iki farklı Zeynep var artık. Her gün 1.5 saat spor yapıyorum. Şimdi de bazıları ‘Ne kadar zayıfladın, eski halin daha iyiydi, çirkinleştin’ diyor. Aynaya bakmadan yorum yapıyorlar. Birbirimizi aşağı çekmekten vazgeçelim.”

4 7