Türk prodüktörler adını dünyaya duyurdu

Dünyanın en bilinen parçalarından, yılbaşının temsilcisi ünlü besteci James Lord Pierpont’un sevilen parçası ‘Jingle Bells Türk Prodüktör MOSES ve EMR3YGUL tarafından yeniden yorumlandı.

Türk prodüktörler adını dünyaya duyurdu - Sayfa 1

MOSES sahne adı ile bilinen müzik prodüktörü Musa Acar ve EMR3YGUL adıyla bilinen Emre Eygül yılbaşının temsilci parçası Jingle Bells’e uyguladıkları cover ile evrensel bir başarıya imzalarını attılar.

1 7
 
Türk prodüktörler adını dünyaya duyurdu - Sayfa 2

Dünyanın en bilinen şarkılarından Jingle Bells için uzun bir dönem, titizlikle çalıştıklarını belirten prodüktörler, yeni Jingle Bells yorumlarıyla müzikseverler tarafından büyük beğeni kazandı. Çok kısa sürede yoğun bir ilgiyle karşılanan çalışma iki haftada 230 bin dinlenme oranıyla zirveye tırmanıyor.

2 7
 
Türk prodüktörler adını dünyaya duyurdu - Sayfa 3

Parçanın vokali için İsveçli sanatçı ile de çalışan MOSES& EMR3YGUL, çalışmanın sonunda çeşitli ses teknikleriyle parçayı bir yıllık bir emekle tamamladıklarının altını çiziyor.

3 7
 
Türk prodüktörler adını dünyaya duyurdu - Sayfa 4

Marvel karateri Venom’dan esinlenerek yazdıkları ilk teklileri “We Are Venom” isimli parça ile 2018 yılında milyonlarca dinleyiciye ulaşan MOSES ve EMR3YGUL, bu şarkıları sayesinde dünya müzik piyasasında önemli bir yer edinmeyi başarmışlardı.

4 7