Almeda Abazi: Tüm ev halkının Covid-19 pozitif olduğunu öğrendik

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman'ın koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından, eşi Almeda Abazi ve oğlunun da Kovid-19'a yakalandığı ortaya çıktI.

Almeda Abazi: Tüm ev halkının Covid-19 pozitif olduğunu öğrendik - Sayfa 1

2008 Kainat Güzeli Almeda Abazi, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, oğlu Efehan ile koronavirüse yakalandığını duyurdu.

Abazi, "Yapılan testler sonucunda oğlumuz Efehan, ben ve tüm ev halkının Covid-19 pozitif olduğunu öğrendik. Bu arada eşim Tolgahan da hastaneden çıktı, tedavisi evde devam ediyor. Herkese sağlıklı günler diliyor ve bu hastalığa karşı çok dikkatli olmasını tavsiye ediyoruz" ifadelerini kullandı.

1 6
 
Almeda Abazi: Tüm ev halkının Covid-19 pozitif olduğunu öğrendik - Sayfa 2

İkinci bebeğini kucağına almaya hazırlanan Abazi, "30 haftalık hamileyim ve şu an hamileliğimden dolayı ilaç tedavisi uygulanmıyor. Maalesef ki vitaminlerle anlatmaya çalışıyorum" şeklinde konuştu.

2 6
 
Almeda Abazi: Tüm ev halkının Covid-19 pozitif olduğunu öğrendik - Sayfa 3

Tolgahan Sayışman, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada mutasyonlu koronavirüse yakalandığını duyurmuştu.

39 yaşındaki oyuncu, "Covid-19 olduğumu öğrendim. Bir süredir evde tedavi görüyordum. (Yapılan testler negatifti.) Ancak bugün son olarak yaptırdığım test pozitif çıktı. Yeni mutasyonlu virüs testlerde ilk etapta gözükmeyebiliyormuş. Tedavime hastanede devam etme kararı aldık. Herkesi çok daha dikkatli olmaya devam ediyorum. Herkese sağlıklı günler temenni ediyorum." şeklinde konuşmuştu.

3 6
 
Almeda Abazi: Tüm ev halkının Covid-19 pozitif olduğunu öğrendik - Sayfa 4

Sayışman ile Abazi, 2017'de Los Angeles'ta evlenmiş, 2019 yılında ise oğulları Efehan'ı kucaklarına almıştı. İkili, geçtiğimiz aylarda kız bebeklerinin dünyaya geleceklerini duyurmuştu.

4 6