Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen yollarını ayırdı

Oyuncu Tuba Büyüküstün, üç yıldır beraber olduğu işletmeci sevgilisi Umut Evirgen ile ayrıldığını açıkladı.

Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen yollarını ayırdı - Sayfa 1

Üç yıldır aşk yaşayan Tuba Büyüküstün-Umut Evirgen çifti, yollarını ayırdı.

1 7
 
Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen yollarını ayırdı - Sayfa 2

Büyüküstün, ayrılığı sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu.

Konuyla ilgili paylaşımda bulunan Tuba Büyüküstün, şunları söyledi:

2 7
 
Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen yollarını ayırdı - Sayfa 3

Merhabalar... Bugün magazin basınında yine asılsız haberler torbasına bir haber daha eklenmiş, torba bayağı bir ağırlaştı. Bir birey özel hayatıyla ilgili açıklama yapmayı sevmiyor diye fütursuzca at koşturma anlayışını algılamakta maalesef zorlanıyorum.

'Aaa ayrıldılar!', 'Aldattı', 'Aldatıldı', 'Yok, onunla değil!', 'Bununla aldatmış!', 'Aaa aldatma da yokmuş!', 'Dayanamadılar, barıştılar!' ve daha neler... 'Haber yok, kimi yazsak okunur' diye belli kişiler üzerinden haber devamlılığı yaratılmaya çalışılıyor sanırım.

3 7
 
Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen yollarını ayırdı - Sayfa 4

Bırakın sanatçı olmayı, insan olarak mahremiyetimize saygıyı hak etmiyor muyuz? Halka 'mâl olmak' deyimi düzeltme (inceltme) işareti kaldırılınca yanlış anlaşılmaya sebep oldu galiba. Yeni algıda halka mâl olmuş bir sanatçı olarak (özel hayatımla ilgili) görevim olan açıklamayı yapayım.

Umut ile birkaç ay önce ayrıldık. Benim hayatımdaki varlığı ve değeri büyük. Mahremiyetimize saygı gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum. Saygı duymayı bilmek zenginliktir. Anlamlar kaybolmasın diye incelme işaretlerine ihtiyacımız var. Herkese sevgiler...

4 7