Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı tekrar evlendi

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı 2019'da boşanmalarından sonra ikinci kez nikah masasına oturdu. Çiftin nikah şahitliklerini Sibel Can, Hatice Şendil ve İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy yaptı.

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı tekrar evlendi - Sayfa 1

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, Aralık 2018'de sürpriz bir şekilde Amsterdam'da evlenmiş, ancak ikili 9 ay sonra boşanmıştı. Çift, boşanmanın ardından çalkantılı ilişkilerine bir şans daha vermişti.

Akçıl, Burcu Kıratlı'ya Paris'te evlenme teklifi etmiş, çiftin evlenmesi beklenirken sürpriz bir kararla ayrılmışlardı. Bir dargın bir barışık ilişkilerine devam eden çift, sonunda tekrardan nikah masasına oturdu.

1 9
 
Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı tekrar evlendi - Sayfa 2

Beşiktaş'taki bir otelde gerçekleşen nikah töreninde, çiftin şahitliklerini Sibel Can, Hatice Şendil ve İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy yaptı. Nikah törenine yaklaşık 40 kişi katıldı. Burcu Kıratlı, ikinci nikahta Hakan Akkaya imzalı daha klasik bir model tercih etti.

İkinci kez 'evet'

Akçıl, nikah memurunun "Burcu Kıratlı ile evlenmeyi kabul ediyor musunuz?" sorusuna "İkinci kez ve son kez evet" şeklinde yanıt verdi. Baba olmak istediğini söyleyen Akçıl, 'bebek sözü' verdi.

2 9
 
Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı tekrar evlendi - Sayfa 3

Amsterdam’daki ilk nikahta giydiği tasarımı eşi Sinan Akçıl pek beğenmemiş, Burcu Kıratlı da, "Bir daha öyle bir modeli tercih etmem." demişti.

3 9
 
Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı tekrar evlendi - Sayfa 4

Ünlü çift, iki hafta önce aile arasında düzenlenen törenle nişanlanmıştı. Akçıl, Kıratlı’yı tekrar ailesinden istedi. Burcu Kıratlı'nın kahve ikram ederken çektiği görüntülerini paylaşan Akçıl, "Işıklar altındayız diye sanma ki geleneksiz göreneksiziz. Anlı şanlı bir isteme oldu. İlk seferinde çok konuşulmuştu, bu sefer söz sırası aşkta. Bırakın o konuşsun. Yakında" notunu yazmıştı.

4 9