Şahan Gökbakar'dan iptal edilen Anadolu Fest tepkisi!

Komedyen Şahan Gökbakar, Eskişehir Valiliği’nin 14 gün boyunca siyasi parti faaliyetleri hariç olmak üzere her türlü etkinliği yasaklama kararına tepki gösterdi.

Şahan Gökbakar'dan iptal edilen Anadolu Fest tepkisi!
Son Güncelleme: 10 Mayıs 2022 Salı 15:10
10 Mayıs 2022 Salı 15:08

Eskişehir Valiliğ 14 gün boyunca siyasi parti faaliyetleri hariç olmak üzere, açık alanlarda yapılması düşünülen her türlü etkinliğin (yürüyüş, oturma eylemi, stant/çadır kurma, afiş/pankart asma, konser, şenlik, festival vb.) yasakladı.

Valiliğin yayınladığı yasak kararı ile, 12 -15 Mayıs arasında Eskişehir Mola Tesisleri’nde yapılması planlanan Anadolu Fest iptal edildi. Komedyen Şahan Gökbakar, Valilik tarafından alınan karara sosyal medya hesabı aracılığıyla tepki gösterdi.

Gökbakar, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Festival yasak, 24 den sonra müzik yasak, yürümek yasak, konuşmak yasak, toplanmak yasak, sarılmak yasak. Bakan skeci yasak vs... 2022 yılında bunları yaşıyoruz...90'larda bu kadar yasak yoktu valllaha... 30 sene evvel, 30,30! Bu devirde genç olmak korkunç bişey. Biz 20lerimizde inanılmaz konserler, festivaller yaşadık. Yaşayamadığınız gençliğinize çok üzülüyorum."

Yorumlar