Şeyma Subaşı: Ruh ikizim

Mısırlı Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına "Ruh ikizim" notunu düştü.

Şeyma Subaşı: Ruh ikizim - Sayfa 1

Guido Senia'dan ayrıldıktan sonra Mısırlı Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, sevgilisiyle yer aldığı pozlarına bir yenisini daha ekledi.

1 5
 
Şeyma Subaşı: Ruh ikizim - Sayfa 2

Geçtiğimiz haftalarda Miami'den ev aldığını duyuran Subaşı, Mohammed Al Saloussi ile birlikte tekneden çekilen yeni karesini sosyal medya hesabından yayınladı.

Instagram'da 3 milyon takipçisi bulunan Şeyma Subaşı, sevgilisi ile yüzlerinin görümediği bu kareye, "Ruh ikizim" notunu düştü.

2 5
 
Şeyma Subaşı: Ruh ikizim - Sayfa 3

Önceki gün Al Saloussi ile tekne pozlarını paylaşan Subaşı, gönderilerini, "Sen ve ben... Sana deli oluyorum. En zeki, en komik, en cömert, en kibar, en şirin, en havalı Meedo. Benim Meedo'm" notuyla yayınlamıştı.

Şeyma Subaşı, bir takipçisinin, "Ve zengin..." yorumuna ise, "Aynen, onu siz tamamlarsınız diye yazmamıştım" şeklinde bir yanıt vermişti.

3 5
 
Şeyma Subaşı: Ruh ikizim - Sayfa 4

30 yaşındaki Şeyma Subaşı, bir hafta önce bu gönderisini, "Güvende hissediyorum. Çok seviliyorum. Seninle kraliçe gibiyim, aşığım" notuyla yayınlamıştı.

4 5