Özkan Uğur kamera karşısında

İkinci kez kanser tedavisi görmeye başlayan MFÖ grubunun solistlerinden Özkan Uğur, haftalar sonra kamera karşısına geçti.

Özkan Uğur kamera karşısında - Sayfa 1

MFÖ grubunun solistlerinden Özkan Uğur'un geçtiğimiz günlerde ikinci kez kanser tedavisi görmeye başladığı öğrenildi. Haftalar sonra kamera karşısına geçen Uğur, Mazhar Alanson ve Fuat Güner ile birlikte "Maske tak" diyerek sevenlerine seslendi.

Fuat Güner'in sosyal medya hesabından yayınladığı videoda ikinci kez kanser tedavisi gören Özkan Uğur'un son görüntüsü dikkat çekti.

1 4
 
Özkan Uğur kamera karşısında - Sayfa 2

66 yaşındaki Özkan Uğur, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı:

Rahatsızlığımla ilgili arayan, soran, dualarını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Tedavi sürecim olumlu gidiyor. Güzel, sağlıklı günlerde birlikte olacağız inşallah. Sevgilerimle...

2 4
 
Özkan Uğur kamera karşısında - Sayfa 3

Öte yandan Mazhar Alanson ve Fuat Güner, geçtiğimiz ay İstanbul Valiliği'nin düzenlediği, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) kuruluşunun 100. yılı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamak amacıyla bir konser vermişti.

Gözler MFÖ'nin diğer bir ismi olan Özkan Uğur'u aramıştı. Fuat Güner, yaptığı açıklamada Özkan Uğur'un kanser tedavisi gördüğünden dolayı yanlarında olamadığını söylemişti.

3 4
 
Özkan Uğur kamera karşısında - Sayfa 4

Mazhar Alanson, 1971'de Fuat Güner'le ikili olarak çalıştıklarını ve Özkan Uğur'un gelmesiyle marka haline dönüştüklerini anlatarak, ilk defa ayrı kaldıklarını kaydetmişti.

4 4