Öykü Gürman: Osman Sınav, asla hiçbir şey yaptırmamam gerektiğini söyledi

Oyuncu ve şarkıcı Öykü Gürman, katıldığı programda "Burun dolgusu yaptırmayı düşündüm. Sonra Osman Sınav asla hiçbir şey yaptırmamam gerektiğini, o karaktere uygun olduğunu söyledi" açıklamasında bulundu.

Öykü Gürman: Osman Sınav, asla hiçbir şey yaptırmamam gerektiğini söyledi - Sayfa 1

Oyuncu ve şarkıcı Öykü Gürman, katıldığı 'Biz Bize' adlı programda bilinmeyenlerini anlattı.

Müzisyen olmasının oynadığı dizilerde yardımcı olduğunu söyleyen Gürman, "Her zaman şarkı söylemek, müzik bir tık ötede ama oyunculuk yaparken de şarkı söylediğim için kendimi şanslı hissediyorum. Oyunculuk yaparken de müzisyen tarafımı da değerlendiriyoruz" dedi.

1 7
 
Öykü Gürman: Osman Sınav, asla hiçbir şey yaptırmamam gerektiğini söyledi - Sayfa 2

Koronavirüs salgını sebebiyle pandemi sürecinde evinde vakit geçirdiğini söyleyen Öykü Gürman, "Aslında hepimiz gibi geçti, ben de evdeydim. Zor bir süreçti ama keyifli zaman geçirdik, dikkat ederek. Ben biraz rahatlık görüyorum insanlarda. Pandemi sürecinde yemek yapmayı öğrendim. Bir sürü hamur işi yemekleri yaptım" ifadelerini kullandı.

2 7
 
Öykü Gürman: Osman Sınav, asla hiçbir şey yaptırmamam gerektiğini söyledi - Sayfa 3

"Estetiğe asla karşı değilim" diyen Gürman, alın bölgesine botoks yaptırdığını söyledi.

Oyuncu, "Ben çok mimikli konuştuğum için ve şarkı söylerken kafa sesini kullandığım için alın bölgemde ciddi kırışıklar oluştu. Onun için botoks uygulaması yaptırıyorum" şeklinde konuştu.

3 7
 
Öykü Gürman: Osman Sınav, asla hiçbir şey yaptırmamam gerektiğini söyledi - Sayfa 4

'Sen Anlat Karadeniz' dizisi öncesi burun estetiği yaptırmayı düşündüğünü söyleyen Öykü Gürman, dizinin yönetmeni Osman Sınav'ın yaptırmamasını istediğini ifade etti.

Öykü Gürman, "Burun dolgusu yaptırmayı düşündüm. Sonra Osman Sınav asla hiçbir şey yaptırmamam gerektiğini, o karaktere uygun olduğunu söyledi" dedi.

4 7