Cem Yılmaz: Koronavirüs aşısını Acun ya da Nusret bulacak

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Candaş Tolga Işık'ın sunduğu "Az Önce Konuştum" programına konuk oldu. Cem Yılmaz, koronavirüs aşısıyla ilgili esprili açıklamalarda bulunurken "Aşıyı ya Acun bulacak ya da Nusret. Nusret bulursa altın kaplamasını da yapar" ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz: Koronavirüs aşısını Acun ya da Nusret bulacak - Sayfa 1

Merak edilenleri tek tek anlatan Yılmaz esprileriyle geceye damga vurdu. İşte Cem Yılmaz'ın açıklamalarından satır başları....

1 4
 
Cem Yılmaz: Koronavirüs aşısını Acun ya da Nusret bulacak - Sayfa 2

Esprili bir dille koronavirüs aşısını Acun Ilıcalı'nın bulduğunu söyleyen Yılmaz, "Acun aşıyı buldu. Bütün Türkiye bunu beklemiyor muydu? Bence bekliyordu. Sizi temin ederim ya Acun bulacak ya da Nusret. Nusret bulursa altın kaplamasını da yapar " ifadelerini kullandı.

2 4
 
Cem Yılmaz: Koronavirüs aşısını Acun ya da Nusret bulacak - Sayfa 3

Erşan Kuneri dizisinin yerli bir dijital platformda yayınlanacağını açıklayan Cem Yılmaz, "Benim anlaşmam belli bir proje üzerine. Globallerle mücadele edebilecek bir iki tane dijital platform var. Onların yaptıklarını desteklemek lazım. Benim bir projem var. Ben bir hızlı bir dizi projesi yapmak istiyorum.

3 4
 
Cem Yılmaz: Koronavirüs aşısını Acun ya da Nusret bulacak - Sayfa 4

Erşan Kuneri'nin hayatından bir kesit. Önümüzdeki 6 aylık süreçte çalışmalara başlayacağız. Dijital bir platforma yapacağım bunu. 1975'den 1978'e kadar olan hayatından bir kesiti çekeceğiz. Erotik film yapımcısı olan Erşan Kuneri'nin farklı film türlerini denemesi konu alınacak. Komik ve hızlı bir dizi olacak" dedi.

4 4