Yıldız Tilbe: Kediye sezen hediye ettim

Yıldız Tilbe ile Yeşim Salkım, önceki akşam Ulus'taki bir mekanda buluştu. Kendi kedisini Sezen Aksu'ya hediye eden Tilbe, "Kediye, Sezen hediye ettim. Düşünebiliyor musunuz? Böyle bir şans kime nasip olur?" dedi.

Yıldız Tilbe: Kediye sezen hediye ettim - Sayfa 1

 Şarkıcı Yıldız Tilbe ve Yeşim Salkım, önceki akşam Ulus'taki bir mekanda buluştu.

Yakın dostları Haluk Şentürk'ün doğum gününü kutlayan ünlü isimler, mekan çıkışı objektiflere poz verdi.

1 7
 
Yıldız Tilbe: Kediye sezen hediye ettim - Sayfa 2

Bir program çekimine başlayacak olan Yıldız Tilbe, "Yeşim, Hadise, Bülent Ersoy... Herkesi konuk alacağım. Sizler için güzel videolar çekip, sohbet edeceğim" dedi.

Muhabirlerin "Sezen Aksu'yu da konuk alacak mısınız? Bir de projeniz olacaktı ama ertelendi mi acaba?" sorularına Tilbe, "Sezen'i rahatsız edemem. Bu isimleri ederim ama onu edemem. Projeyi istiyoruz ama Sezen'in keyfine kalmış. Sezen isterse bütün projeler onun" şeklinde cevap verdİ.

2 7
 
Yıldız Tilbe: Kediye sezen hediye ettim - Sayfa 3

Geçtiğimiz günlerde bir klinikte çekilen fotoğrafını yayınlayan Yıldız Tilbe, hayranlarının estetik yaptırmasını istememesi yönünde yaptığı yorumlara yanıt verdi.

Tilbe, "Gözlerim bozuktu. Arkada öyle bir tabela varmış, fark etmedim. Bir estetikçinin reklamını yaptım ama benim için sakıncası yok. Ben gözlerime baktırdım. Gözlerim 3 küsür numara çıktı. İki gözlük sahibi oldum. Başarılar diliyorum kendime" sözleriyle bir yanlış anlaşılma olduğunun altını çizdi.

3 7
 
Yıldız Tilbe: Kediye sezen hediye ettim - Sayfa 4

Kendi kedisini Sezen Aksu'ya hediye ettiği yönündeki haberler hakkında konuşan Yıldız Tilbe, şu ifadeleri kullandı:

Kediye, Sezen hediye ettim. Düşünebiliyor musunuz? Böyle bir şans kime nasip olur? Namussuz kedi! Evde bir türlü sevdirmedi kendini. Sezen'e bir götürdüm, koynunda 2 saat uydu. Allah'a bin şükür, Sezen çok iyi. Turp gibi, fıstık gibi. Sahnelere dönecek mi bilmiyorum ama pek niyeti yok gibi görünüyor, kendi bilir.

4 7