Justin Bieber'den kötü haber geldi: Lütfen benim için dua edin

Hayranlarının büyük bir heyecanla turnede buluşmayı beklediği Justin Bieber'den kötü haber geldi. Justin Bieber, hastalığının kötüye gitmesi sebebiyle konserlerini ertelemek zorunda kaldığını açıkladı. Ünlü şarkıcı, "Bunu söylediğime inanamıyorum. İyileşmek için her şeyi yaptım" dedi.

Justin Bieber'den kötü haber geldi: Lütfen benim için dua edin
Son Güncelleme: 11 Haziran 2022 Cumartesi 15:55
11 Haziran 2022 Cumartesi 15:43

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber, konserlerini erteledi. 28 yaşındaki şarkıcının bir süredir Ramsay Hunt sendromu ile mücadele ettiği ortaya çıktı.

YÜZÜNÜN SAĞ TARAFINA FELÇ GELDİ
Bieber, başına gelenleri Instagram sayfasından yaptığı paylaşımla duyurdu. Genç şarkıcı, videosunda yüzünün sağ tarafını kullanamadığını gösterdi. Bieber paylaştığı videoda şunları söyledi: "Açıkçası, yüzümden de gördüğünüz gibi bende Ramsay Hunt sendromu var" diye konuştu. Bieber, kısmi yüz felcine neden olan bu sendromun, kulak ve yüz sinirlerine saldıran bir virüsten kaynaklandığını açıkladı.

YEMEK YERKEN BİLE ZORLUK ÇEKİYOR
Justin Bieber yüzünün sağ tarafını hareket ettiremediğini gösterip "Görebildiğiniz gibi bu gözümü kırpamıyorum. Yüzümün bu tarafıyla gülemiyorum. Bu taraftaki burun deliğimi hareket ettiremiyorum. Yani yüzümün bu tarafında tam bir felç durumu var" dedi. Justin Bieber, Yemek yerken bile büyük zorluk çektiğini sözlerine ekleyip "Lütfen benim için dua edin" diyerek takipçilerine seslendi.

"VÜCUDUM BANA YAVAŞLAMAM GEREKTİĞİNİ SÖYLÜYOR"
Bunun, asla başına gelmesini isteyeceği bir durum olmadığını anlatan Justin Bieber, "Ama açıkçası, vücudum bana yavaşlamam gerektiğini söylüyor. Umarım beni anlayacaksınız" dedi. Bieber, bu süreçte rahatlayıp dinleneceğini ve sonra da tam iyileşmiş olarak "yapmak için doğduğu işe" yani müziğe döneceğini sözlerine ekledi.

ÖNCE EŞİ ŞİMDİ DE KENDİSİ
Kanadalı popçu Justin Bieber'in eşi Hailey Baldwin, geçtiğimiz haftalarda kahvaltı esnasında felç benzeri belirtiler gösterince acil olarak hastaneye kaldırılmıştı. 

RAMSAY HUNT SENDROMU NEDİR?
Ramsay Hunt sendromu (RHS) akut olarak gelişen fasial felç ve buna neden olan Varicella Zoster Virusuna (VZV) bağlı dış kulak kanalının, kulak derisinin veziküler lezyon birlikteliğidir. Bell felci gibi %50 spontan iyileşme sıklığı olmasına rağmen Ramsay Hunt sendromunun morbitesi daha yüksek, komplikasyonları daha tehlikelidir.

Ramsay Hunt sendromu ile kulaklarınızdan birinin yakınındaki yüz sinirini etkilediğinde ortaya çıkar. Ağrılı zona döküntülerine ek olarak, Ramsay Hunt sendromu etkilenen kulakta yüz felci ve işitme kaybına neden olabilir.

Yorumlar