Seren Serengil: Hasta yatağımdan kalktım, size doğru...

'Dumping sendromu' yaşayan ve sağlık sorunlarının tekrarlandığını ve yeniden 46 kiloya kadar düştüğünü duyuran Serengil, "İyi olmak için çok sebebim var. Ha gayret! Hasta yatağımdan kalktım, size doğru... Dualarınızla..." paylaşımında bulundu.

Seren Serengil: Hasta yatağımdan kalktım, size doğru... - Sayfa 1

Bir süredir 'Dumping Sendromu' ile mücadele eden ve ameliyat olan Seren Serengil, zor günler yaşıyor. 2016'da geçirdiği mide operasyonunun ardından hızla kilo vermeye başlayan ve takipçilerinden yardım isteyen Serengil, yeni bir paylaşımda bulundu.

1 8
 
Seren Serengil: Hasta yatağımdan kalktım, size doğru... - Sayfa 2

49 yaşındaki Seren Serengil, bu pozunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

"İyi olmak için çok sebebim var" diyen Serengil, gönderisine, "Annem var, sizler varsınız. Kardeşlerim var, Noynoy ve Tokyo var, Bambam var, iş arkadaşlarım var, Tohma var... Ha gayret! Hasta yatağımdan kalktım, size doğru... Dualarınızla..." notunu düştü.

2 8
 
Seren Serengil: Hasta yatağımdan kalktım, size doğru... - Sayfa 3

Seren Serengil, iki gün önce yaptığı açıklamada, "Son bir haftada tekrar hastalığım geriledi ve 46 kiloya düştüm. Her yemekten sonra sendrom geçiriyorum, fenalaşıyorum. Baş dönmelerim, mide bulantılarım geçmiyor. Bu ameliyatı geçirip, benim gibi olanlar varsa, bunları yaşadıysam ve sonra geçiyor mu ve nasıl geçiyor? Bilgilendirebilirse çok memnun olurum" ifadelerini kullanmıştı.

3 8
 
Seren Serengil: Hasta yatağımdan kalktım, size doğru... - Sayfa 4

2016'da mide küçültme ameliyatı olan Serengil, o dönem hızla kilo vermeye başlamış hatta 3,5 ay gibi kısa bir sürede 25 kilo vermişti. Seren Serengil'e doktorları 'Geri dönüşüm ameliyatı' olması gerektiğini söylemişti.

Bu operasyonda bağırsağın 'Gastrik bypass ameliyatı' ile devre dışı bırakılan bölümü yeniden aktif hale getiriliyor.

4 8