Hadise sahte takipçi iddialarına yanıt verdi

Sosyal medya hesabı Instagram’da 10 milyon takipçiye ulaşan güzel şarkıcı, sahte takipçi satın aldığı iddialarına, yanıt verdi.

Hadise sahte takipçi iddialarına yanıt verdi
Son Güncelleme: 9 Ekim 2019 Çarşamba 10:22
9 Ekim 2019 Çarşamba 10:19

Ünlü sanatçı Hadise, önceki akşam Ulus’taki bir mekanda görüntülendi. Şükran adlı arkadaşının doğum gününü kutlayan şarkıcının keyfi yerindeydi. Çıkışta basın mensuplarına, "Polemiklerden kaçıyorum dermişim" diyerek kahkaha atan şarkıcı, basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti.

Ses yarışmasının çekimlerinden yemeğe geldiğini söyleyen Hadise, "Çekimlerden geliyoruz. Şükran Hanım'ın doğum günü, o bizim için çok değerli. Yemeğimizi yedik, pastamızı üfledik” dedi.

Sosyal medya hesabı Instagram’da 10 milyon takipçiye ulaşan güzel şarkıcı, sahte takipçi satın aldığı iddialarına, "Bilmiyorum, ben tek şunu biliyorum; ben hiç hayatımda nasıl sahte takipçi satın alınır bilmiyorum. Hiç yapmadım, Allah şahidim. Bazı insanlar hiç resim yüklemeyerek 30-40-100-1000 kişi takip edebiliyorlar. Bunlara sahte diyebilirsiniz. Ben kendimi biliyorum. Allah şahidim, benim içim çok rahat" şeklinde yanıt verdi.

Şarkıcı Demet Akalın’ın geçtiğimiz günlerde Hadise’nin 10 milyon takipçiye ulaşması hakkında, "Kocası da yok, milyoncukları da... Yazık" açıklamasını soran muhabirlere Hadise, "Başka soru!" diyerek Demet Akalın’ın kendisi hakkındaki söylediği yorumları cevapsız bıraktı.

Hadise’nin Demet Akalın hakkında, "İyi ama onun da kocası yok. Geçen yıl boşanmamış mıydı?" dediği iddialarına şarkıcı, "Ben öyle konuşmuyorum. Şu anda konuşmuyorum. Öyle bir yorum yapsaydım karşınızda öyle bir yorum yapardım. O yüzden de kendimizi mecbur hissettik açıklama yapmak için" diyerek Demet Akalın hakkında konuşmadığını belirtti.

Yorumlar