Gülsüm Ali'nin taciz isyanı: İfşa ederim!

Gülsim Ali, 5 yıldır kendisini takip eden ve cinsel içerikli mesajlar gönderen E.H. adlı tacizcisini sosyal medya hesabından uyardı. Ünlü oyuncu, birçok kez uzaklaştırma kararı aldırdığı E.H.'ye seslenerek, "Tacize devam edersen fotoğraflarını yayınlarım" dedi

Gülsüm Ali'nin taciz isyanı: İfşa ederim! - Sayfa 1

'Gönül Dağı' dizisinde rol alan 26 yaşındaki oyuncu Gülsim Ali'nin başı uzun zamandır E.H. ile dertte. Oyuncu, E.H'nin kendisini 5 yıldan beri takip ettiğini ve sürekli cinsel içerikli mesajlar atarak taciz ettiğini söyledi.

1 7
 
Gülsüm Ali'nin taciz isyanı: İfşa ederim! - Sayfa 2

Mahkemeye başvurup uzaklaştırma kararı çıkarmasına rağmen hayranının tacizlerine devam ettiğini söyleyen Gülsim Ali, E.H.'nin son olarak çalıştığı sete gelip 'Senin olduğun her yere gelebilirim, kimse beni engelleyemez' diyerek kendisine tehditler savurduğunu öne sürdü.

2 7
 
Gülsüm Ali'nin taciz isyanı: İfşa ederim! - Sayfa 3

Araştırmalar sonucunda tacizcisinin kimlik bilgilerine ulaşan oyuncu, sosyal medya hesabından isyan etti.

3 7
 
Gülsüm Ali'nin taciz isyanı: İfşa ederim! - Sayfa 4

"SON KEZ UYARIYORUM!"

Gülsim Ali, şu mesajı paylaştı:

2016 yılından beri durmaksızın beni taciz eden E. H. Hakkında açılmış davalara rağmen taciz, cinsel içerikli hakaret dolu mesajlar ile bana rahatsızlık vermekten vazgeçmedin. Dava açmama, defalarca uzaklaştırma kararı almama rağmen bana ulaşmak için her yolu denemeye devam ediyorsun, çalıştığım setlere gidip yanındaki insanlara yalan söyleyip onları kullanarak dekorların içinden çektirdiğin fotoğraflarla "senin olduğun her yere gelebilirim, kimse beni engelleyemez" diyerek beni tehdit ediyorsun. Benim hakkımda, ailem, işim ve özel hayatımla ilgili ağıza alınmayacak ifadeler kullanarak bana zarar vermeye çalışıyorsun. Seni son kez uyarıyorum buna artık bir son vermelisin. Kullandığın bütün sahte hesapların aynı telefon ve bilgisayardan yapıldığı resmen ispat edildi, hepsinin sana ait olduğu resmi makamlarca da onaylandı. 

4 7